OUTFIT: BÍLÁ KOŽENÁ SUKNĚ

Datum: 28.5.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Původně jsem se s vámi chtěla podělit o sluncem zalité zážitky. Realita posedních dní, především ve vztahu s mojí dcerou, má spíše zamračené obrysy. Jelikož jsem se v pátek neubránila a svěřila jsem s tímto ožehavým tématem se své skvělé klientce a již kamarádce Hance, zjistala jsem, že v tom nejsem sama. Naopak přiznala, že je strašně ráda, že i já mám podobné trable. Proto jsem se rozhodla to pustit ven. Ano, i já jsem normální máma, kterou děti neposlouchají, obzvláště má téměř sedmiletá dcera. Aktuálně se rozhodla, že všude je lépe nežli doma. Já ničemu nerozumím a už vůbec ne jejímu oblékání. Takže pokud ji prosím někdo uvidíte v  prapodivné kombinaci, prosím nehledejte v tom žádný nový trend. V tom nejedu. Tento boj jsem již dávno vzdala a maximálně řeším, pokud chce vyjít v šortkách, když je venku mínus 10 stupňů.

To bych však ještě zvládla. Není to tak dávno, kdy syn byl na tom podobně. Pravda oblékání nikdy moc neřešil. Ale nejhorší je, žek tomu všemu je tato slečna (chápejte moje malá holčička) neskutečné čuňátko, velmi slušně řečeno. Přistihla jsem se, že vůbec nedávám, její absolutní neschopnost cokoli uklidit na původní místo. Navíc neustále něco ztrácí stylem, že se daná věc vždy objeví někde zakopnutá, nacpaná v témném rohu a podobně. O její školní aktovce a penálu se nedá veřejně vůbec mluvit. O penálu to reálně nejde, protože ho aktuálně vůbec nemá. Proto jsem vás chtěla milé mé drahé čtenářky, zkušené matky, požádat o radu a pomoc. Máte některá z vás s něčím podobným zkušenost? Pokud ano, budu vděčná za cokoli co zabere. Jinak nevím, zda budu schopna vám psát a fotit další články, neboť budu uvězněna neustálým úklidem po své dceři…..

Přeji slunný začátek nového týdne a hlavně pořádné děti. Snad bude alespoň outfit s mou oblíbenou koženou sukní pozitivnější, nežli text samotný.

 

Sukně – HM

Košile – Mango (hodně stará)

Boty- Tezyo

Kabelka – Gucci

Brýle – Ray Ban

Náramky – Lesvar, Ade-be, Lucie Trnková

Hodinky – Breitling

Komentáře: 4

 1. Ahojky:)

  Nejste v tom sama!!!!Jak se blíží konec školního roka je to katastrofa všude..
  Co zabere na děti jsem ještě za těch cca 15 let nepřišla.jedine zavřít dveře do pokojíčku :)
  Ale co zabere 100procentne je láhev vychlazeného Prosecca:)!!
  Klid a hlavu vzhůru!:)

  1. Lído,
   na tento pozitivní vliv italského šumivého moku jsem již také přišla. Jen bohužel po něm jdou kila nahoru a v mém provedení to začíná hrozit závislostí. Ale jinak díky moc a potvrzení…Irena

 2. Irčo, tak to mě fakt pobavilo :-) No, já to mám doma ve starším vydání. Na dceru má pozitivní vliv návštěva jejího chlapce. Mám poslat K. na návštěvu? :-) :-) :-)

 3. Renčo,
  tak jestli je to i vás doma???? Tak se asi budu muset smířit, že je to opravdu normální stav. Pak již chápu, proč většina rodičů vypadá tak unaveně a ustaraně. Nejsem žádná výjimka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *