OUTFIT: BÍLÝ KOŽÍŠEK

Datum: 3.4.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Není to jednoduché napsat zajímavý článek po čtyřech dnech poflakování. Pravdou je, že od doby co máme děti, se čas bez práce, nedá úplně nazvat nic neděláním. Ale takové prodloužené víkendy bych si nechala líbit častěji. Dotáhla jsme resty, které na mě doma čekaly a hned se cítím opět „just in time“. Hlavně jsem zaklidila zimní kabáty a kozačky. Už je nechci vidět. A podle předpovědi už ani nebudu muset.Také jsem vytřídila hned několik kousků, které půjdou s ostatními věcmi do plánovaného BAZAARKU 12. května. Tentokrát jsem byla hodně nekompromisní, takže se máte na co těšit. Poznačte si datum do diářů. Je jedno jestli budete prodávat, nakupovat nebo si přijdete za námi jen popovídat a na skleničku.

Z Velikonoc mívám většinou smíšené pocity.  Letos jsem ale absolutně nadšená. Velký vlim na to má naše bydlení na okraji (vesnice nebo satelit –  jak to chcete nazývat, abych nikoho místního neurazila). Stále se zde udržují tradice. Proto se u nás v pondělí dopoledne zvonek a dveře netrhly. Večer jsem byla mínus 30 obarvených vajíček, 20 kinder vajec, několik kil čokolády v různých tvarech, 4 kobásy, bochník skvělého kváskového chleba, 2 flašky nakládaček, Tullamore whisky a slivovice. Navíc děti dopravily  dalších 30 cizích vajec, několik desítek kilogramů čokolády v různých tvarech a k tomu mi přibyla dvě jelita na nohách a jedna sada mokrého oblečení (máme sousedy ze Slovenska). Ale stálo to za to. Už teď se těším na příští rok.

Přes velikonoční radovánky jsem zapomněla na svůj outfit, který je mým oblíbeným. Černobílou kombinaci mám moc ráda, obzvláště v takové rošťácké formě. Ze mě už prostě nikdy ten manažerský seriózní typ nebude. Naopak se obávám, že se to stupňuje. Tak se děsím v čem budu chodit okolo padesátky.

Bílý kožíšek – Mango (mám již 3 roky)

Top a džíny – Zara

Šaty – I AM (dovezené z Říma)

Tenisky – Adidas

Batoh – Tezyo

Naušnice – H and M

 

Komentáře: 4

  1. Irenko,
    tak pokud budu okolo padesátky taková divoška jako ty, tak ať se všichni chlapy třesou…..

    Díky poklade

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *