Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: BLACK AND GREY

img_9718

Asi mám problém….když se mi něco líbí, je to v zásadě černé, šedé, béžové nebo bílé :) Na druhou stranu se nemusím bát, že by se mi případný nový kus nehodil do šatníku. Takže je to vlastně docela praktické. Dnešní outfit je toho přesná ukázka..

Uplynulý týden utekl jako voda a rozhodně na tom má velký podíl náš rychlovýlet do Londýna. Týden pokrácený o úterý a středu nemá chybu! Článek s fotky z něj si nechávám na příště, ale ještě tento týden se na něj můžete těšit.

Co se týče outfitu, je složen z velké části z nových kousků. Sukni jsem věděla že chci, už když jsem ji poprvé zahlídla na figuríně. Musím říci, že Promod mě čím dál víc překvapuje, samozřejmě v dobrém a styl mi sedí. Vzhledem k mé lásce k Francii to asi není nic nečekaného ;) Na nějaký svetr jsem si pomýšlela, šedý mi chyběl a tento jsem ulovila při zápůjčkách na focení. Když jsem na něj sáhla, zjistila jsem, že je úžasně měkký a hebký…snad zůstane takový co nejdéle. Boty mám z Orsay, díky relativně dost širokému podpatku jsou ideální do našich pražských ulic.

Sobotu jsem strávila na focení kampaně s novou tváří nákupního centra Atrium Flóra Denisou Rosinskou a i když to byla práce o víkendu, moc jsem si ji užila. Snad se s vámi brzy podělím o výsledek – fotku ze „zákulisí“ máte na našem facebooku ;)

Užijte si nový týden a opatrně, prý má snad už i sněžit!

img_9710

img_9728

img_9722

img_9721

 

Komentáře

  1. Tu sukni chci taky! A ještě ty nohy…!:) Moc pěkně sladěné. Jak by napsala naše paní učtelka: „Jen tak dál“…A.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *