Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: BLUE ON BLUE

img_9773

Tato neděle byla jako malovaná! Sluníčko svítilo už od rána a dalo tak příjemný nádech celému dni. I když je prosinec v podstatě z dveřmi, je dnešní outfit zásadně podzimní, snad se vám bude líbit!

Miluju ty dny, kdy můžu pobíhat v teniskách. Ano, holé kotníky jsou sice pro spoustu lidí nepochopitelné, ale naštěstí moje tělesná termoregulace se s tím umí velice dobře vypořádat, takže pokud není venku nula, zvládám to a doháním zateplením jiné části těla. Na podzim a ne úplně tuhou zimu je velice příjemné mít v šatníku parku. Přiznám se, že tato je moje první a věřím, že si ji náležitě užiju.

Kalhoty jsou můj úlovek z našeho posledního bazaarku a jsou od Kateřiny Geislerové. Už minulý týden se o sníženém sedu rozepsala Irča, já se nebudu opakovat…i tyto kalhoty ho mají a jsou nesmírně pohodlné, jen mají celkem dost knoflíků, což není vždy úplně praktické. Můj manžel jen poprvé, když je viděl poznamenal, že to vypadá, jako by mi lezly kalhoty z kalhot :)

Tento týden nás čeká oblíbené školení dámského stylu. Na všechny se moc těšíme a o to víc, že se poprvé potkáme na jiném místě, než tomu bylo doposud! Užijte si nadcházející krásný teplý týden!

img_9770

img_9807

img_9789

img_9794

img_9769

 parka a triko Orsay, kalhoty Kateřina Geislerová, boty Converse, brýle mám delší dobu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *