Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: BLUE TONE

STU_3342

Konečně, konečně! Počasí se umoudřilo a ukázalo nám po dlouhé době i svoji vlídnou tvář. Takže jsem odhodila svršek a rozhodla se ukázat tento huňatý svetr :)

Abych nepřeháněla, ještě jednu vrstvu jsem na sobě na delší přechody samozřejmě měla. Ale upřímně jsem se těšila, že fotky budou vypadat zase trochu jinak. S jarem se těším právě na to, že se bude stačit zabalit do většího svetru a bylo dobře. Je třeba ho ale vždy vyvážit výrazně užšími nohavicemi, či sukní.

Minulý týden jsme nebyli tolik aktivní, Irena trávila jarní prázdniny na horách a já upřímně dost odpočívala. I když s rýmou, která ještě pořád neřekla poslední slovo, to nebylo úplně nejpříjemnější. Tuto neděli jsme se s manželem vypravili na výlet do přírody, takže duševní regenerace je myslím taky v pořádku. Protože vyhlídky na nejbližší dny jsou ve znamení cestování…Budapešť, pak máme firemní školení na Moravě a v pátek ještě jedu na otočku do Bratislavy a mezitím ještě stíhám jedno focení. Uff, držte mi palce, ať to všechno jde jako po másle :)

V týdnu má být teplo, takže obdobné outfity se snad stanou pravidelností. Jaké jsou vaše nejoblíbenější kombinace na jaro?

STU_3334

STU_3341

STU_3371

STU_3355

STU_3364

boty Gino Rossi, kalhoty Kateřina Geislerová, svetr Promod, kabelka Mango, prstýnky Pandora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *