Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: CAMEL COAT

stu_3012

V posledním mém článku jsem se zmiňovala, že za okny to úplně tak na zimu nevypadá. Dva dny utekly a najednou je bílo! Za okny nádhera, na vesnické silnici sice tolik ne, ale stačí trocha opatrnosti a i to se dá zvládnout. A v teploučkém kabátu ještě lépe!

S Irenou jsme se shodly, že loni bylo krásných a kvalitních kabátů v obchodech jako šafránu. Jeden z nich mi padl do oka a v rámci výprodejů nakonec skočil i v mém šatníku. Má 78% vlny a dokonce i příměs kašmíru, je tak teplý a ještě ke všemu hebký, k tomu všemu na mou výšku dostatečně dlouhý, no neberte to! Promod jako takový se ukázal, jako jeden z obchodů, kde se do výprodejů pustili ve velkém a ke všemu jsou jejich kolekce čím dál hezčí! Rozhodně sem v rámci nákupů nezapomeňte zabrousit.

Na pokrývky hlavy v tomto čase nedám dopustit, stejně tak, jako na velké šály. Hlavně abych byla omotaná od hlavy k patě ;) Jen s botami je to trochu horší, i když mám na nohou boty s výraznou traktorkovou podrážkou (samozřejmě městské, žádně pohory), stejně to v centru Prahy klouže jako na ledu, taky máte tu zkušenost?

Jak vy zápasíte s oblečením a obutím v době sněhové nadílky?

d

stu_3011

stu_3025

d2

stu_3022

kabát, čepice a kraťasy Promod, svetr Mango, punčocháče Calzedonia, boty Salamander

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *