Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: DROP-CROTCH TROUSERS

img_9645

Krásné pondělí vám všem. Po třech volných dnech nám opět začíná „standardní“ provoz plný práce a povinností. My jsme volno strávili návštěvou manželovi rodiny v Brně. A bylo to fajn. Dokonce jsem sami mohli pobýt hned několik hodin ve SPA  centru Infinit Maximus . Pokud jste milovníky termálních bazénů a saunování, tak to musíte zažít. Za nás určitě vede před čímkoli, co jsme měli šanci v Praze navštívit. Navíc při relaxování na lehátku jsem listovala své oblíbence na Instagramu, kde na mě vykoukla Simona Krainová ve stejných kalhotách se spadlým rozkrokem, které jsme pro vás minulý týden fotily.

Raději se nebudu ptát na názor komu sluší více, neboť  nemám sebevražedné sklony. Ale zajímalo by mě, jak na tento typ kalhot nahlíží vaše drahé polovičky. Mám vypozorováno od klientek, že těch kteří mají podobný vkus jako můj drahý, a proto se jim líbí, je velmi málo.

Jsem moc ráda, že mám tak pokrokového muže.

img_9631img_9654

img_9633

Kalhoty COS, mikina H and M, taška Zara, boty Adidas, brýle Ray Ban, šála mnoho let stará z Alberta

Komentáře

  1. Kalhoty se mi moc líbí, ale nevím jak bych uspěla u mé drahé polovičky.
    Vám moc sluší.
    A hlavně je na Vás vidět velká spokojenost a né uštvanost jak to bývalo v Salamandru.

    Zuzana M.

    • Zuzko, upřímně mě ukončení spolupráce velmi mrzelo. To je ale život. A mně se otevírají nové obzory, které mě opravdu dělají spokojenější nežli ty minulé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *