Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: FRIDAY CASUAL

STU_3601

Pátky mám moc ráda, těším se na nadcházející víkend a většinou je ten den už takový klidnější. Stejně, jako moje outfity. Pohodlí vede a většinou se nepouštím ani do žádných zásadních barev. 

Tento pátek vyšel nádherně, ráno svítilo sluníčko a bylo moc příjemně. I když chladno je ještě dost, takže jsem ráda za tuhle vrchní prošívanou bundu, kterou můžu přehodit přes koženou bundu a když se odpoledne oteplí, může už zůstat v autě :)

Mám za sebou focení lookbooku pro butik Dušní3, a přede mnou je už konečně jarní krásné focení pro proženy.cz – takže pomalu sbírám inspiraci a o to víc mě baví koukat po novinkách v obchodech. A v dubnu nás po nějakém čase zase čeká školení dámského stylu a víte co? Je úplně plno! Moc se na něj těším a na stole s občerstvením nebudou chybět již klasické batátové brownies ;) A shodou okolností – už zítra má v Praze autogramiádu autorka právě těch brownies – Ella Woodward – juch!

Takže já se jdu těšit na zítra a vy si užijte taky parádní týden!

STU_3608

STU_3589

STU_3607

bunda a kalhoty Orsay, rolák a tenisky Promod, kabelka Diane von Furstenberg, brýle S.T. Dupont

Komentáře

  1. Ta bunda je super a jde skvěle k outfitu! Já už mám doma takové dvě :D Možná přidám i třetí barvu :D Ty kytičky v podobě knoflíků krásně osvěží tmavší barvu bundy :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *