OUTFIT: I AM DRESS

Datum: 23.10.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Minulý týden byl pro mě velmi náročný. Nakupilo se mi tolik práce, že jsem se v podstatě chodila domů jen vyspat. Vše vyvrcholilo v sobotu večer po našem Bazaarku druhým talkshow v pořadí (první bylo v pátek večer) v rámci Teniskology. Místo aby následoval zasloužený odpočinek v neděli, čekaly na mě klasické domácí práce a navíc úklid po malování. Aktuálně finišujeme přestavbu dětského pokoje naší dcery. Proto bych chtěla všem mým přátelům a blízkým v rámci tohoto článku předat jedno velké poděkování, že to se mnou zvládáte. Rozhodla jsem se zásadně polepšit. Zatím nevím přesně jak. Ale v pátek odjíždím pracovně na Mondsee, kde budu mít čas i sama na sebe a své myšlenky. Tak pevně věřím, že na  to přijdu. A pokud by to přeci jen úplně nešlo, prosím prosím tímto Míšu o její drahocenný čas. Vždy mi tak pomůžeš si ten aktuální život a budoucí vize zorganizovat.

Ale pryč od mého stěžování si. Chápejte ho jako vysvětlení pohodlného outfitu, který vidíte. Protože pro neustálé pobíhání nebyla na podpatky vůbec chuť. Naopak mám problém ze sebe sundat své nové boty a šaty z Říma. Je to skvělá kombinace pro dny, kdy se mi nechce nad oblékáním přemýšlet. O botách jsem vám psala již v minulém článku ZDE. Šaty jsem koupila u lokální italské značky I AM. Když jsem do obchodu vešla, věděla jsem, že to jsem já a určitě za to nemůže jen její název.  Musela jsem si zde koupit hned šaty dvoje. Bohužel obchod mají jen v Římě, tak snad bude fungovat e-shop. Protože jejich styl pro sebevědomé a dynamické ženy, je mi velmi blízký.

Posuďte sami,  jak se líbí vám?

IMG_1242IMG_1215IMG_1231IMG_1211

Šaty I AM, kožená bunda Mango outlet (velmi stará), boty Carmens, kabelka Gucci

Komentáře: 4

  1. Co mel znamenat ten anglicky nazev? neni urcite spravne, jen nevim, zda i po pridani clenu je “Jsem saty” to prave orechove…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *