OUTFIT: JARNÍ BÉŽOVÁ

Datum: 27.3.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Chytla mě béžová mánie. Určitě je to příchodem jara. Už jsem aktivně zaklidila všechny teplé bundy, kabáty a kozačky. Jelikož jsem byla při síle, bude společně se mnou mrznout celá rodina. Konec minulého týdne mi bylo venku horko jen ve svetru, ale včera večer při odchodu z přehlídky MBPFW jsem pěkně klepala kosu.

Tento kabát byl na mém wishlistu a už teď jsem si stoprocentně jistá, že to byla super koupě. Nosím ho velmi často. Přestože to není klasický tenčkot, hodí se v podstatě ke všemu. Byl se mnou na vernisáži společně s černými koženými šaty a černým rolákem. Také zvládl jedno kolo módních přehlídek aktuálně probíhajícícho fashion weeku. Navíc si ho hned po mě koupila kamarádka. Prostě na tom kabátu něco je……

Při zmiňovaném zaklízení zimního oblečení jsem již stihla vytřídit věci na Bazaarek. Ten již tradičně bude u nás na vesnici v Kolovratech, kde získal na věhlasu. Ačkoli vám o něm sem za včas dám ještě vědět, na FB již existuje událost na 25. května. Aspoň víte, co budete poslední květnovou sobotu dělat. Já tedy vím, jak budu trávit již 14 dní a nocí předtím. Ale už teď mám připraveno několik novinek. Tou zásadní bude spolupráce se Společností Duha, kterou se pokusíme v rámci Bazaarku podpořit v jejich úsilí. Tak mě v tom nenechte a proberte ty své šatníky také.  Vůbec nepochybuji, že nás bude jako vždy mnoho, co chceme prodat ale i  nakoupit.

Kabát, džíny, svetr – Lindex

Košilka – Intimissimi

Boty – Tezyo

Kabelka – Gucci

Brýle- Prada

Šperky –  M-Jewels

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *