OUTFIT: LACE

Datum: 5.6.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Ačkoli tento článek je o outfitu, pyšná jsem hlavně na výběr pozadí. Jsou jím naše nové schody. Jelikož nám po letošní tuhé zimě odlítala dlažba, rozhodli jsme rovnou pro celkovou rekonstrukci. Opět mě nezklamal pinterest se svou dávkou téměř neomezené inspirace. Nevím, zda znáte ten pocit, že přesně víte co chcete a bohužel nejste schopni (nemám žádný grafický program pro designéry) tu myšlenku dostatečně svému okolí vysvětlit. Přestože reakce byly různé, celá rodina ke mně byla tolerantní a téměř jako vždy mě nechali nechť si udělám co chci. Ne, že bych já osobně dlaždice lepila. Výsledkem je tato přímořská exotika u nás na zahradě. A já si ji móóc užívám.

Od schodů pryč k outfitu. Pokud bych někdy mohla popsat jednu kombinaci, která mě jako osobu přímo vystihuje, je tím právě tento outfit. Kombinace roztrhaných boyfriend džínů s krajkovým topem a  podpatky se mi nikdy neomrzí. A navíc ty orientální vzory v pozadí…..

Moc by mě zajímalo, zda máte i vy nějakou kombinaci, která přímo vystihuje vaši osobnost. Budu ráda, pokud se o ni podělíte.

Krásné červnové pondělí.

STU_5295STU_5276STU_5299

Top Aliexpres (objednaný před 3 roky), džíny Promod, klobouk Tonak, boty Marks and Spencer (loňská kolekce), kabelka HM Studio (mám již 2 roky)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *