Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: LIGHT

IMG_6395

A je po Vánocích. Tak dlouho se na ně těšíme a připravujeme se a najednou je po nich. Pevně věříme, že jste si je užili tak jako my!

Fotky vznikly den před Vánoci, kdy se u nás konečně naplno ukázalo sluníčko a tak mohly po dlouhé době vzniknout fotky, kde není obloha jen šedá. Díky tomu počasí jsem s chutí oblékla světlé šaty i kabát, strašně příjemně mě to nabilo. Svátky utekly jak voda, neustále jsme cestovali po návštěvách a pořád něco jedli. Zatím to vypadá, že větší střídmost bude „nečekaným“ novoročním předsevzetím :) Jak jste na tom s nimi vy, dáváte si nějaké nebo nový rok na změny nepotřebujete?

Na fotkách si možná všimnete jedné, pro mě dost výrazné změny…vlasy jsem si nechala zkrátit o velký kus, to co zůstalo na zemi u mé kadeřnice vypadalo šíleně, ale je to tak pohodlné, když mi po dvou letech netrvá vysušit a upravit vlasy víc než hodnu a půl! I dlouhé vlasy mám ráda, a při nejhorším vím, že když pár měsíců počkám, dorostou.

Doufám, že se Vám budou prosluněné fotky líbit tak, jako nám a užívejte zbytek letošního roku!

IMG_6410IMG_6416IMG_6406IMG_6402IMG_6396

Kabát Marks and Spencer, šaty Lindex, kabelka Mango, šátek H and M, punčocháče Calzedonia, boty Massimo Dutti, hodinky Guess, náramek Pandora

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *