OUTFIT: NOVÉ FILA SNEAKERS

Datum: 10.10.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Článek o tomto outfitu jsem chtěla doplnit barvitým vylíčením bezdětných dnů volna s mým mužem, který si jednou do roka na podzim dopřejeme. Bohužel se od té doby seběhlo tolik věcí, že už si to téměř nepamatuji. Nejsem schopna reprodukovat detaily, jen ty pocity zůstaly. A ty podstatě přetrvávají neustále. Itálii miluji a jakmile je to jen trochu možné, snažím se tam odjet. My jsme během těch dvou a půl dní proběhli Miláno a poté se turisticky toulali po Lago di Como. K našim toulkám neodmyslitelně patří skvělé jídlo, víno, káva a nákupy.

Jedině v zahraničí mám opravdu klid se sama pro sebe podívat na nějaké nové kousky do šatníku. Většinou mě lákají hlavně lokální značky (kvůli nabídce a cenám) a ty co nejsou u nás. Tentokrát jsem se hlavně chtěla zaměřit na něco nového pro svého muže. Je hodně drobný a proto Itálie je ideální místo pro něj. A taky se to řádně povedlo. On je spokojen, kreditní karta již méně. Já jsem si prošňupala hlavně Other Stories, Urban Outfitters, Sisley a Benetton. A když na mě v regálu v Urban Outfiters koukaly tyto nádherné Fila ugly sneakers, ztratila jsem téměř dech. Nidky jsem si nemyslela, že si pořídím tento typ tenisek, ale už je doma. A navíc je skoro nesundám. Tahám je ke kalhotům, šatům, nebo třeba i sukni. Za mě je to rozhodně nejlepší koupě letošního podzimu.

Od návratu a rozdělení úplatků dětem, že byly hodné a zbytku rodině, že se o děti postarali, se to vše brutálně zrychlilo. Částečně plánovaně díky školení stylu a plánovanému bazaarku a částečně bohužel jako reakce na zranění našeho syna. Ten se opařil horkým čajem a již více jak týden jezdíme na převazy. Ale vypadá to, že to nejhorší je za námi a máme důvod slavit. Nejen proto se těším na nadcházející sobotu, kdy propukně opět Outfitmania Bazaarek. Takže pro upřesnění, veškerý čas nyní trávím přebírám zboží od klientek a naceňováním. Nově bude takté mnoho krásného nového zboží a navíc i bytové doplňky, úchvatné oleje a svíčky. Doufám, že ta námaha bude po zásluze korunována vaši bohatou účastí. Určitě se máte na co těšit. A já se těším na vás. Takže v 10 společně se sklenkou v ruce začínáme……

Kožená sukně a svetr – HM

Tenisky Fila – Urban Outfitters

Hodinky – Breitling

Brýle – Prada

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *