Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: ON THE SET

IMG_7998

Poslední týden bylo počasí spíše aprílové, než skoro letní. Když jsem si chtěla vzít plátěné Conversky zjistila jsem, že venku leje jako z konve, takže by byly v sekundě promočené. Často jsem tak sahala po těchto slip on teniskách, které už znáte. Ostatní kusy oblečení ale dešti nepodléhají, takže světlé odstíny u mě často hrají prim.

Ve čtvrtek jsem fotila svůj zatím nejnáročnější editorial hlavně co se počtu týče. 7 outfitů mi speciálně v už probíhajícím období slev dalo zabrat. Myslím ale, že se zadařilo. Hojně jsem využila značky, kde často nepůjčuji, pohrála si i s českými návrháři, takže až bude výsledek, určitě se pochlubím, protože i prostředí botanické zahrady bylo příjemné.

Na stejný den ještě ráno jsme se s Irčou domluvili na focení outfitu, který dnes vidíte, takže toto je moje „uniforma“ jen s jediným nedostatkem, který jsem zjistila na place – na ničem nemám kapsy :D Takže mimo zázemí, kde se převléká, jsem neměla kam dát mobil, klíče nebo další nutnosti. No pro příště se ponaučím…

IMG_7986

IMG_8005

IMG_7981

Sukně a kabelka Marks and Spencer, košile Tally Weijl, boty Stradivarius

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *