OUTFIT: PRO TEENAGERY část II.

Datum: 27.9.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Jak jsem slíbila, pokusím se přinést více inspirace pro mladé dívky v podání své krásné neteře. Úvodem musím prozradit, že jí upřímně její nohy závidím. Vůbec netuší jak s nimy bude mít život jednodušší…..

Je mi jasné, že sedět více jak půl dne v lavici není žádná zábava a většinou i děvčata sahají po pohodlných kalhotech. Bohužel často končí u klasických bavlněných legín. Nic proti nim, jen je lepší je nechat opravdu malým děvčátkům, na sport nebo na doma. Proto bych ráda inspirovala trochu k odvázání se v podobě koženkových kalhot (nebo i legín). Tento materiál dodá na rafinovanosti a je stále velmi elastický = pohodlný.

Jen pozor na kombinace. Rozhodně to nechce již žádnou koženou/koženovou bundu. Naopak huňatý svetr nebo volná dámská halenka bude to pravé. Taky není nutné vždy sáhnout jen po teniskách. V aktuálním počasí budou skvělé kontníkové bikery nebo pérka, ideálně ve stejné barvě jako kalhoty.

Jestli je to na vás přeci jen moc odvážné, zkuste si je nejdříve vzít třeba s kamarádkou do kina a až poté do školy. Když budete mít podporu kamarádek, určitě lépe zvládnete případné rýpavé poznámky spolužáků, jak již to v tomto věku bývá. …….

Svetr a čepice – Lindex

Kalhoty – H and M

Boty, brýle a kalbelka – Tezyo

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *