Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: SHIRT DRESS

STU_5266

Druhý prodloužený víkend je za námi. My během něj stihly nafotit outfity, můj je v podstatě jednoduchý, ale myslím si, že tyto šaty si zaslouží, aby vynikly. Když se už sluníčko moc neukáže, je třeba si den rozjasnit právě třeba barvou na oblečení.

Tohle počasí mi už ale vážně leze krkem :) Je skoro půlka května a pořádné jaro nikde. Ráno zima jak v Rusku (od naší kamarádky Adriany máme tuto informaci potvrzenou) a přes den to není o moc lepší. Sama už trhám metr do dne, kdy od toho uteču do teplých krajin. Sbalím si knížky a budu si jen užívat a odpočívat. A tyhle šaty rozhodně pojedou se mnou! Byl to rychlonákup, protože se mi zalíbili na první pohled, takže nebylo co řešit.

Během uplynulého týdne se mi ráno ani nijak zásadně nechtělo řešit oblečení a v podstatě jsem z nohou nesundala tenisky (kdo by taky riskoval balerínky, když mohlo kdykoliv pršet) a nepromokavý trenčkot jsem také měla šanci pořádně otestovat. I když jsem milovník sukní a šatů, v den focení to bylo poprvé po celkem dlouhé době, co jsem si nějaké oblékla.Tak snad už nastal ten správný čas ;)

Než vyrazím na rekreaci, čeká mě ještě nějaká práce a jednou z nich je focení trendy kabelek, takže pokud budete potřebovat vědět, kde co mají a kde co hledat, měla bych mít opravdu přehled. Jaké jsou vaše oblíbené typy? Malé nebo velké? Dejte nám vědět!

STU_5258

STU_5261

STU_5265

STU_5234

STU_5221

šaty Zara, kabelka Orsay, boty Gino Rossi, náramky oba od Irči, hodinky Guess

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *