OUTFIT: SICK AND TIRED

Datum: 29.2.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

image

Celý minulý týden jsem se potácela na pokraji nemoci. Byla jsem pekelně unavená a dokonce mě v pondělí večer skolila horečka. Můj osmiletý syn mi četl pohádku na spaní. Určitě i díky tomu, jsem se z toho nějak vyspala a od úterý fungovala. Avšak má chmurná nálada spolu s vysílením se projevila na mém způsobu oblékání. Několik dní jsem chodila jen ve volném, pohodlném a černém oblečení. Tak se prosím nedivte mému outfitu, který jsme se Šárkou pro vás vyfotily. Odráží mé rozpoložení daného dne. Co je však skvělé, že od tohoto dne se vše prolomilo. Se vší počestností mohu dnes v neděli večer, kdy píši tento článek po celodenním školení dámského stylu říci, že jsem opět plna sil a optimismu. A za to bych chtěla poděkovat především našim dnešním kurzistkám. Byly jste skvělé a nabily jste nás mnoha silami. Brzo vám krátkou reportáž z našeho kurzu přineseme.

Také se vám někdy nechce ani oblékat, pokud není dobře po těle nebo na duši? Podělte se s námi jak takovou situaci řešíte vy. Tajně doufám, že nejsem jediná, která občas nemá sílu řešit svůj zevnějšek.

image

IMG_7224

image

image

Šaty COS, bunda Mango (very old), boty H and M, šála Marks and Spencer, čepice Alešbáry – prodává Gallery la Novesta, brýle Ray Ban – Růžové brýle eshop, hodinky Breilitng, náramek Jelení šperky

Komentáře: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *