OUTFIT: ŠIK I NA SNĚHU

Datum: 8.2.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Poslední dobou se od vás množí individuální dotazy s různými potřebami na řešení nestandartních nebo i běžných situací. Na příklad: Jaké boty si pořídit na hory, abych v nich mohla chodit a přitom v baru vypadala stylově. Nebo: Existuje nějaké cool taška/batoh na notebook, kterou mohu denně nosit do práce? Vždy se snažím v co nejkratší době odpovědět. Ale, když se podobné dotazy opakují, přijde mi nejlepší řešení vám o nich napsat další článek jako inspiraci. Co vy na to? Pokud se to i vám zdá jako dobrý nápad, určitě by pomohlo, kdybyste do komentářů přidali  to co vás aktuálně trápí. Netvrdím, že mám patent na rozum, ale pokusím se předat maximum svých znalostí a zkušeností. Vždyť je to má práce, kterou tolik miluji a naplňuje mě.

Podobně vznikl i tento outifit. Původně to měla být  inspirace, jak vypadat stylově na horách. Ale nějak se to zvrtlo v koulovačku. Přestože mě manžel fotil hned za naším domem, když v Praze (ano i naše vesnice/satelit je součástí Prahy, pro ty co bydlí v centru a neustále si mě dobírají) napadlo snad nejvíc sněhu za posledních 30 let. V reálu jsem byla úplně stejně oblečená na procházce Špindlerovým Mlýnem, ale bylo tak pošmourno a mlhavo, že fotky za daných okolností nemohly vzniknout. A tak muselo napadnout přes noc u nás…

Kožíšky, kožichy mám fakt moc ráda. Většinou nosím ty umělé, ale ve sbírce mám i tuhle absolutně boží vestu z vídeňských králíků. Určitě jsem vám o ní již psala, protože mi ji dělala jedna báječná žena. Je již sedmou generací kožešníků a komu jsem ji doporučila, vždy byl z její zručnosti a cen nadšený. Navíc je to tááák příjemný člověk, který miluje své řemeslo. Zbytek outfitu je už  má klasika. Černé džíny, doplněné kašmírovým rolákem (jasně, že mám ještě další tričko s dlouhým rukávem pod tím) a Timberlandy. Bez nich nedám ve sněhu ani ránu. Takže pokud nejste nadšenkyně pro Moon Boots stejně jako já, vřele doporučuji. Raději si kupuji trochu větší, protože do nich nosím teplé vložky s ovečkou.

Užívejte nadílku sněhu a pokud chcete nějaké inspirace, pište. Ráda se jim budu v dalších článcích věnovat.

Vesta – kožešnictví v Praze (ráda předám kontakt, pokud bude někdo chtít)

Kašmírový svetr – HM (již starší kolekce)

Čepice – Lindex

Džíny – Mango

Boty – Timberland

Komentáře: 2

  1. Zdravím ze zasněžených Alp v Rakousku, NUTNĚ budu potřebovat kožešinku na upgrade zimní bundy:)) ozvu se, paní kožešnice to zcela určitě dokáže na 1*!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *