OUTFIT: SUMMER IN THE CITY

Datum: 13.8.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Konečně nám opadly ty nekonečná horka. Přestože jsem se ke své náklonosti ke slunci a teplu dávno vyznávala, ráda bych to uvedla na pravou míru. Muluji léto, ale pracovat se v takových extrémech fakt nedá. Proto jsem zajázala, když přišlo ochlazení. Mohla jsem si na schůzku vzít své poslední úlovky ze slev a hlavně novou Chloé. Přestože tak úplně není nová, její původní majitelka na ni neměla dostatečný čas (má podobných krásek více), tak se o její venčení o teď s velkou láskou starám já a už ji z ramene nedám.

Když jsem v Mangu zahlédla toto lněné sako ve výprodejích, bylo jasno. O kalhotách nejsem na 100% přesvědčena doteď a kromě tohoto outfitu jsem to ještě nikdy neměla pohromadě. Vím, že vzorek na stehnech rozšiřuje, ale jsou neskutečně příjemné. Tak uvidím, jestli nepůjdou do říjnového Bazaarku.. Ještě jim dám šanci s bílým svetrem až se ochladí. Sako je třeba k džínovým šortkám bomba.

Taky jsem vám chtěla ukázat jakou sílu mají boty. Stále klientkám vykládám, že není třeba zásadně měnit outfit, ale soustředit se na detaily v podobě doplňků a hlavně  bot. Proto jsem v průběhu dne pohodlné tenisky zaměnila za pantofle na podpatku a hned jsem mohla vyrazit na seriózní pracovní schůzku za dámu. Hlavní pomocnicí při focení mi byla opět dcera Anežka. Ta se mnou tráví poslední dny hodně v práci. Bohužel je ve věku, kdy ještě na tábory není ready a hlídání mnoho nemáme. Ale je fakt šikovná a kupodivu jí to baví. Navíc na fotkách vypadá lépe nežli maminka. Občas mám ve srovnání s ostatními matkami pocit, že nutím děti příliš pracovat a i já s nimi hodně dělám. S manželeme jsem oba za jedno, že by děti měly být na reálný život připravené. Vnímáme roli rodiče jako průvodce do jejich samostatné dospělosti. Proto chci, aby věděli kolik tašek na focení musím natahat, abych jim mohla koupit ten báječný oběd nebo to úchvatné tričko či tenisky. A že ty ruce opravdu bolí, to už si zažily. Tak doufám, že mě neodsoudíte nebo nenahlásíte za dětskou práci na sociálku…

Hezký začátek dalšího týdne. Už se nám to léto krátí. Tak užívejte, dokud ho máme. Já už se děsím příprav na nový školní rok. Však to znáte.

Outfit Irena:  Sako, kalhoty a náhrdelník – vše Mango

Top – Zara

Taška – Chloé

Tenisky – Adidas 

Poty na podpatku – Gino Rossi

Brýle – Ray Ban

 

Outfit Anežka:  Šaty – HM

Boty – Toms (prodává Urbanlux)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *