Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: SUMMER VIBES

IMG_7645

Krásné pondělí všem! I když poněkud chladnější, než bychom si asi přáli :) Fotky, které dnes vidíte jsou foceny ještě za krásného slunného počasí, tak snad vám přinesou trochu té pozitivní energie i v dnešním šedém dni.

I když se obávám, že pro mé budoucí 3 týdny by počasí nemělo nijak výrazně hrát roli – jsem totiž v největším zápřahu u diplomové práce. Na jednu stranu nedokážu pochopit, kam se těch 5 let ztratilo a jak jsem u toho všeho ještě dokázala pracovat, ale na tu druhou se upřímně těším, až vše bude za mnou. Můj pracovní stůl teď okupují knížky a vytištěné podklady z webu. Naštěstí mám ale téma, které se relativně dobře píše a snad bude rozumný i pan vedoucí :D

Outfit jsem poskládala z mých oblíbených kombinací, tedy šaty, vytáhla jsem ze šatníku bomber, o kterém jsem už ani pořádně nevěděla, že ho mám a na nohy obula nové slip on tenisky. Narazila jsem na ně úplně náhodou ve Stradivariusu na Pankráci, když jsem tam přijela na akci Rituals, o které jsem psala dříve. Do tohoto centra se moc nedostanu, takže jsem si pár obchodů prošla a tyhle tenisky mi padly do oka okamžitě. Co na ně říkáte?

Já jdu pokračovat v počítání znaků ve wordu a vy si užijte týden, co nejlépe to půjde ;)

IMG_7631

IMG_7642

IMG_7651

Šaty Orsay, bomber New Yorker, boty Stradivarius, kabelka Marks and Spencer, hodinky Guess

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *