OUTFIT: SVĚTLÉ BARVY V ZIMĚ

Datum: 5.12.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

  

Když jsem se vás před časem ptala, co byste rády na blogu viděly, všechny dotazy směřovaly ke konkrétním radám co s čím a jak kombinovat.  Vše jsem poctivě zaevidovala a doufám, že v dalších příspěvcích dostanete své odpovědi. Dva časté dotazy jsem spojila v jeden. Jak nosit světlé barvy  a rozevláté (ty co máte pocit, že patří jen do léta) sukně i v zimě. 

Hlavní odpovědí na tyto otázky je především odvaha. Světlé barvy nejsou v plískanici rozhodně nic praktického. Ale to si již za poslední roky v Praze v podstatě vůbec nepamatuji. Za mě osobně se není čeho bát. A to jsem neustále v pohybu někde mezi obchody. Druhá část, která se týká vlající lehké sukně v aktuálních teplotách je o dobrém spodním prádle a punčocháčích. I když já je v tomto případě téměř nikdy nenosím. Vyřeší mi to delší boxerky , které mám až ke kolenům a do kozaček naopak podkolenky. Doposud jsem si s tím bez problémů vydržela. A tělové punčocháče nikdy, opravdu nikdy nenosím.

Aby outfit vypadal zajímavě, snažím se držet pravidla, které učím klientky na svých kurzech (další pro vás chystám již v lednu- více TADY) a tím je správná  kombinace rozdílných materiálů a stylů. K holčičí sukni se báječně hodí klučičí kratší kabátek ve stylu džínové bundy. Když sáhnu po midi délce sukně, vršek by určitě měl být kratší. A hlavně nezapomínejte zastrkávat ty spodní vrstvy do sukně. Jinak si ukradnete délku nohou a zbytečně budete vypadat menší a i širší.

Závěrem bych možná jen dodala, že i já nosím tyto světlé barvy většinou (ne kabát) jen jeden den. Sukně nebo nohavice jsou špinavé a musí do pračky. Také o boty se hned po návratu domů náležitě s péčí postarám. Již dávno existují čistící pěny a bílé krémy na boty. Sečteno, podtrženo, trochu odvahy a práce se vyplácí. Nezapadnete v zimní šedi.

kabát –  Other stories (už konečně dodávají i do ČR)

top a sukně  – Lindex

kozačky – Mango (ještě jsou v obchodech, ale ne na e-shopu)

klobouk – Tonak

kabelka – Gucci

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *