Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: THE BACKPACK

IMG_9019

Tento rok není léto nijak zásadně horké a tyhle šaty díky tomu nosím častěji, než jsem si při jejich koupi dokázala představit. A batůžek, který jsem pořizovala na občasnou praktickou potřebu mám čím dál raději. Obojí hraje prim v dnešním outfit článku.

Snad poprvé jsme udělali fotky někde u kávy…zázemí jsme našli v kavárně Stará škola, která je v mé domovské vesnici. A protože nás doprovázela i Irenina Anežka, točená zmrzlina nás nemohla minout. Upřímně mi to dost bodlo, jsem v těchto dnech více méně zavřená doma a snažím se co nejlépe připravit na nadcházející státnice, takže malé rozptýlení bylo moc příjemné. Tímto i děkuju Irče, že se v poslední době zásadním způsobem zhostila aktualizace blogu a článků ;)

Jak jsem zmiňovala i v úvodu, tyhle šaty z COSu se staly letos těmi nejoblíbenějšími, určitě i proto, že je se mnou vybíral manžel. A batůžek jakbysmet. Na prodejně jsem chvíli řešila dilema zda tento nebo stříbrný, ale rada po telefonu (díky Adi) se se mnou shodla na tomto. Ještě že máme ty mobily s foťáky a internetem!

Já se jdu asi opět pomalu vrátit k vypracovaným otázkám. Mám před sebou poslední 2 týdny, takže jdu pomalu ale jistě do finále. Doufám, že pak už budu jen řešit, co si vezmu na sebe na promoci a na nadcházející Mercedez Benz Prague Fashion Week, který se koná ihned po dni D :)

IMG_9049

IMG_9057

IMG_9024

IMG_9039

šaty COS, batůžek Zara, boty Stradivarius, brýle S.T. Dupont, náramky z Thajska

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *