Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: WHITE FUR

IMG_7041

Je neděle večer a po celém dni na našem školení usedám k počítači a chystám tento outfit post. Unavená, ale nabitá energií do nového týdne, kdy nás čeká školení opět v neděli, na které se opět strašně těším. Je moc příjemné se dělit o to, co vás baví, s dalšími lidmi, které informace od vás opravdu zajímají. Moc děkuji všem účastnicím kurzu ;)

Vestu, kterou mám na sobě jsem před několika lety koupila v Londýně v TopShop. Je tak výrazná, že ji vytáhnu jen párkrát za rok. Ale možná bych ji měla nosit častěji…ale počasí bývá buď ještě moc studené nebo už moc teplé. V den, kdy jsme se sešli na focení, jsem jezdila od čerta k ďáblu, tak jsem nasadila pohodlné tenisky, svetr a můj oblíbený šátek, který pro server prozeny.cz vytvořil Jakub Polanka. V poslední době moc nenosím ani hodinky, ale tentokrát byly potřeba, protože jsem si hlídala každou minutu. Jo, a zase jsem zkrátila vlasy, takže jsem se z délky do pasu v létě dopracovala k delšímu mikádu…co podle vás bylo lepší? :)

IMG_6995

double

IMG_7003

IMG_6996

vesta Top Shop, svetr Lindex, kabelka Mango, hodinky S.T. Dupont, náramek Pandora, kalhoty Marks and Spencer, boty Converse, šátek prozeny.cz

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *