Outfitmania stylistické služby

OUTFIT: WHITE SUMMER

IMG_4490edited

Začínat příspěvek komentářem na téma letního počasí je sice trochu otřepané, ale díky svítivě červené barvě mých nohou se tomu nemůžu ubránit :) O minulém víkendu jsme si zajeli do Krkonoš a ze Špindlerova Mlýna si vyšlápli s manželem na Sněžku. Výlet je to nádherný, příroda okouzlující a jako zkušení horalové jsme se po celou cestu poctivě mazali. Ale druhý den jsme už tak poctiví nebyli a takhle to dopadlo.. :)

Tahle lokace se nám strašně zalíbila a určitě se tu s ní ještě setkáte, k letním outfitům jako dělaná nemyslíte? Vzhledem k tomu, že mi v posledních dnech bylo cokoliv víc na tělo či jakkoliv vypasované neskutečně nepříjemné, tak tyhle šaty byly naprosto ideální. Do bílé nepaří sluníčko a jsou příjemně volné. Na nohy jsem obula nové sandálky, díky vyšší podrážce se v nich chodí jako v bavlnce. Lehkou nechuť s delší úpravou vlasů jsem vyřešila copánkem a kloboukem…vlasy mám teď minimálně o 10 cm kratší, tak se těším, jak budou vypadat na fotkách! :)

doubleedited

Jaké jsou Vaše plány na druhou půlku léta? Já se neskutečně těším do Říma, kam se podívám poprvé, budu Vás určitě zásobovat na Instagramu!

IMG_4466double_2editedIMG_4492edited

Šaty Lindex, boty Salamander, kabelka Zara, klobouk Lindex, náramek Pandora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *