Outfitmania stylistické služby

PARIS TRIP PART ONE:SHOPPING

DSC_0500-2

Minulý týden jsem v podstatě celý strávila v Paříži. Na začátku byla cesta pracovní, ale rozhodla jsem se si ji prodloužit a nasát trochu té úžasné atmosféry, kterou mám na ní tak ráda. Jsou místa, na která se moc ráda vracím a Paříž je jednou z nich. Je tu nepřeberně možností, kde se tu dá nakupovat, ale i se jen potulovat po krásných designových obchodech.

Jedním z nich je za mě rozhodně Michael Kors na 279 rue Saint-Honoré. Tuto značku máme s Irenou rády, to jste si určitě všimli už z minulých článků. Já jsem si zde ve výprodeji pořídila kozačky, které jsem si vyhlídla už v Praze, ale neměli na mě velikost. V rámci 50% slevy to byla rozhodně příjemná koupě a velice brzy se s nimi setkáte v outfit článku.

DSC_0504-2

DSC_0509-2

Naprosto ohromená jsem byla z prodejny Hermes na 17 rue de Sèvres. Z venku v podstatě nenápadná, ale jak vkročíte dovnitř nestačíte se divit, jak úžasně to tam vypadá.

DSC_0537-2

DSC_0531-2

DSC_0534-2
Neopomenutelnou zastávkou je rozhodně Galerie Lafayette na 40 Boulevard Haussmann. Tady si podle mě vybere v podstatě každý, ale je třeba si na tohle nákupní centrum vyčlenit minimálně 3 hodiny, pokud tu plánujete něco pořídit. Najdete tu jak top luxusní značky, tak i ty dostupnější.

DSC_0454-2

Prodejna Marca Jacobse na 19 Place du Marché Saint-Honoré je výborná zastávka na nakoupení menších dárků, protože drobné náramky nebo řetízky tu seženete už od 10 Eur. Sousedí s ní i prodejna s knihami též provozovaná Marcem.

DSC_0497-2

O nakupování v Paříži by se dalo psát do nekonečna. Určitě za zmínku stojí celá ulice Saint-Honoré, která je posetá jedním obchodem vedle druhého a obchodní centrum pod zemí Les Halles. Je to velký komplex s obchody v dobře dostupné cenové kategorii.

Máte vy nějaké dobré tipy, kam zajít? Druhá část o mé cestě bude o něco sladší..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *