SALE SHOPPING IRENA

Datum: 12.1.2015 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

výprodeje nákup

 

Stejně jako Šárka, i já jsem se  rozhodla ve výprodejích moudře investovat do několika nadčasových kousků, které obohatily můj šatník. Miluji boty a proto není překvapující, že jsem se zaměřila především na ně a to, že všechny jsou od stejné firmy je čistě náhoda. Avšak za poslední rok jsem v šoku jak se jejich design pohnul a navíc ta  pohodlnost + cena.

Také jsem potřebovala nový zavinovací kabát. Dlouho jsem si v průběhu sezóny vybírala, až si tento nakonec na mě počkal.

 

 1. Vlněný kabát Marks and Spencer –  bezvadně sedí a barevná kombinace základní „velbloudí“ s oranžovou a černou je skvělé zpestření. Mimochodem uvnitř je neuvěřitelná oranžová podšívka.

2. Kotníčkových elegantních kozaček mám hned několik. Ale doposud pouze v černé nebo hnědé. Nadchly mě svou hravostí a pohodlím. Vyzkoušela jsem je k boyfriend džínám a sedí bezvadně. Pořízeno od Bati.

3. Lodičky se zvířecím potiskem mám již jedny (panteří). Tyto jsou jejich dvojčata ale černo-bílá opět od Bati.

4. Netradiční baleríny opět se zvířecím (nyní žirafa) potiskem my chyběly. I když je díky počasí hned neunosím, už se na to těším. Překvapivě opět Baťa.

A co jste pořídili vy? Napište nás své úspěchy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *