Outfitmania stylistické služby

TRAVEL: BRUSSELS

STU_1575

Naše lednová cesta do Bruselu začala hodně brzo ráno. Protože jsem koupila neuvěřitelně levně letenky z Bratislavy, museli jsme se tam přesunout. Ale myslím, že jsme oba v podstatě celou cestu autobusem spali :) V rámci města jsme pak podnikli přesun MHD na malinké letiště v Bratislavě. A RyanAir nás za hodinu a něco vysadil na letišti Charleroi v Belgii, které je asi 50 km od Bruselu. Každou chvíli tam sice jezdí autobusy, ale pokud nekoupíte jízdenku dostatečně předem, cena se dostane až na 17 Euro za jednu cestu…

Ubytování jsem na Booking.com měnila celkem na poslední chvíli, ale vyplatilo se! Bydleli jsme v hotelu Aris doslova jen za rohem od tohoto nádherného hlavního náměstí. Pokoje jsou tu sice malé, ale poloha hotelu to ihned vynahradí. K snídani jsme si dávali vafle, občas si u stánku na ulici dali hranolky (které se tu prodávají opravdu ve velkém kornoutu) a zkoušeli čokoládu, jež je naprosto všude.

Celé dva dny jsme se toulali uličkami starého města, a jako poctivá studentka mezinárodních vztahů a evropských studií jsem se podívala i na hlavní budovy Evropské unie ;) Celý Brusel je malý, takže na něj stačí opravdu jen den a půl. Můžete tu v klidu vysedávat po kavárnách, zkoušet nepřeberné množství piva – třeba ve vyhlášeném a klasickém Le Cirio, a jíst vafle a hranolky do padnutí. Teď vás už jen nechám se kouknout na fotky.

STU_1317

double
STU_1258

STU_1244

STU_1561

STU_1677

STU_1527

STU_1599

STU_1509

STU_1499

STU_1272

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *