Outfitmania stylistické služby

TRAVEL: BUDAPEST

image

V rámci tohoto léta jsem byla v Maďarsku už podruhé, první byla cesta na Balaton – článek najdete zde. Tentokrát jsme se vypravili do Budapešti, již po několikáté a rozhodně ne naposled. Počasí vyšlo báječně, takže radost z výletu byla dvojnásobná.

Učení na státnice je pro mě překvapivě tentokrát náročnější, než psaní diplomové práce. Je to změna, oproti státnicím na bakaláře, roli v tom asi hraje fakt, že mám za sebou tentokrát lepší spolupráci s vedoucím práce. Snažím se hlavně udržet si chladnou hlavu s vědomím, že to nejhorší, co se mi může stát, je opakování nějakého předmětu v lednu :) Ale co vám budu vykládat, samozřejmě budu nejšťastnější, když si budu moci užít promoci už letos v říjnu.

Provětrat hlavu jsme si tento víkend vyrazili s manželem do Budapešti. Oblíbené kolečko ve centru, jídlo ve Vapianu, víno v DiVino a koupačka v lázních Széchenyi. A zpět do učícího procesu, který je samozřejmě proložen prací. No tak na mě myslete 2.září ve 13:00 se mám hlásit na studijní oddělení, tedy cca hodinu před plánovaných začátkem zkoušky. Budu se určitě hlásit s výsledkem ;)

image

image

image

image

image

image

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *