Outfitmania stylistické služby

TRAVEL: GDANSK

img_5148

Díky mé pracovní cestě do Polska minulý týden, jsem měla možnost se podívat až na sever do Gdaňsku. Byl to sice rychlovýlet, ale i tak jsem udělala pár fotek, na které se můžete podívat.

Mrzí mě, že jsem neměla možnost a hlavně čas dojet až k moři – staré město a centrum je totiž položeno na řece a jejích ramenech a k moři si musíte ještě kousek dojet. Vzhledem k tomu, že jsem v hlavním nádraží vystoupila v 16:00 a v 10:00 druhý den ráno zase odjížděla – a v mezičase musela stihnout i pár obchůzek, neměla jsem tu možnost.

Ubytovala jsem se ale v samém srdci města v hotelu Stay Inn, který mě velmi mile překvapil a ještě ke všemu mě upgradovali do většího pokoje ;) Protože jsem několik hodin seděla ve vlaku, šla jsem se hned projít. Architektura starého města je naprosto kouzelná! Barevné úzké domečky jsou pečlivě udržovány, všude samá kavárna, restaurace – myslím, že v létě je tu určitě všude narváno. Jestli budete mít někdy šanci se sem jet podívat, určitě neváhejte! Z Varšavy je to vlakem cca 3 hodiny jízdy – pokud jako já zvolíte express spojení :)

Co vy, byli jste tu už někdo někdy? Líbilo se vám tu?

img_5145

img_5135

img_5124

img_5128

img_5132

img_5130

Komentáře

  1. ahoj Irčo
    gdaňsk je moje srdeční záležitost, před revolucí jsem tam párkrát byl a moc se mi to líbilo
    kdybys tam jela někdy ještě jednou a byla dýl, zajeď si na malbork, nádherný křižácký hrad. z toho jsem taky padnul na prdel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *