Outfitmania stylistické služby

TRAVEL: SWISS SUMMER

STU_1001

Jak jsem se zmiňovala v jednom z předešlých příspěvků, jedním z našich letních výletů bylo pár dní strávených ve Švýcarsku. Jako milovníci hor jsme si to náležitě užili!

Zázemím se nám tu stává městečko Kandersteg asi 50 km od hlavního města Bern. Je doslova obklopené horami ze všech stran, takže skvělé výchozí místo na výšlapy. Pár vrcholků jsme tu už zdolali, ale letos jsme se rozhodli si udělat výlet i do Zermattu a podívat se na místní nejznámější horu Matterhorn. Počasí jsme si nemohli přát lepší, ranní naprosto čistá obloha byla velká výhra. S pomocí lanovky jsme tu absolvovali pár hodin trvající pochod a nemohli se na tu krásu vynadívat.

Okouzlující příroda všude kolem je nesmírně uklidňující a relaxační. Toto jsou ta místa, kde nepotřebujete trávit dovolenou dva týdny, aby jste se domů vrátili plní energie.

Po cestě sem jsme se stavili v městě Luzern, které je známé svým dřevěným mostem. Centrum je relativně malé, ale musím říci, že po x hodinách za volantem to byla velice příjemná procházka!

Myslím, že fotky mluví sami za sebe, tak jich tu pár máte;)

STU_2594

STU_1477STU_1182

STU_1169

STU_1622

STU_0920

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *