Outfitmania stylistické služby

TRAVEL: SWISS

1-DSC_6427

Švýcarsko je mojí srdcovou záležitostí. Pravidelně jsem tu trávila část prázdnin, dokud jsem chodila do školy. S nástupem do pracovního procesu se možnosti sice zmenšily, ale snažíme se pár dní si každý rok najít. Loni jsme nebyli, ale letos se sem opět konečně vracíme!

„Domovskou“ adresou je nám tu pravidelně městečko Kandersteg v kantonu Bern, které je obklopeno horami v podstatě ze všech stran. Hlavní výbavou tak proto jsou dobré pohory, oblečení a batoh. Celodenní výšlapy si tu nesmírně užíváme, a když k tomu i bezchybně vyjde počasí, zážitek je to nepopsatelný. Který kopec nás letos zláká zatím ještě nevíme..

Nikde se samozřejmě nevyhnete sýrům, jídla raclette nebo fondue jsou nutností, osobně mám moc ráda i bramborové rösti nebo käseschnitte (chleba namočený ve víně, zapečený se sýrem), o čokoládě ani nemluvě :) Pokud přes Švýcarsko jen projíždíte, určitě stojí za vidění Bern, Zürich ale také Luzern s krásným zastřešeným dřevěným mostem.

Vyrážíme koncem července a na Instagramu určitě nepřijdete o aktuální fotografie z místa činu ;) Co vy a Švýcarsko, byli jste, máte oblíbená místa?

1-DSC_7046

j

1-DSC_6485

1-DSC_7352

1-DSC_8231

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *