Outfitmania stylistické služby

INSPO: WISHLIST- AUTUMN INSPIRATION

unnamed

Jestli jste četli můj poslední článek z pondělí, tak víte, že jsem se tam trochu zamýšlela nad tím, na co se během nadcházejícího podzimu těším. A tento wishlist na něj volně navazuje :) Už na první pohled je možné jej rozdělit na dvě skupiny přání – těch, co mi pomohou navodit domácí pohodu a něco málo z oblečení a doplňků.

Protože mě v posledních pár dnech trápí nachlazení, které provází velká únava, mám tendenci se dívat hodně po produktech na domácí válení a odpočinek. Zalíbil se mi pléd a hrnek na čaj z HM, k tomu zapálit svíčku z Lindexu, má vůni vanilkové cukrové vaty a výtěžek z prodeje jde na boj proti rakovině prsu, také bych si ráda přečetla knížku Coco a její přítelkyně. A protože se změnou počasí začínám mít suché ruce, úžasně voňavý a hutný krém na ruce Rituals bude sázka na jistotu.

Co se módy týče, ráda bych pořídila světlý rolák z Lindexu a moc se mi líbí crossbody kabelka z Gino Rossi. V obchodě jsem viděla černou, ale i tmavá modrá, kterou jsem nalezla na webu mě velice zaujala!

Co vy a vaše podzimní nákupy, jaké máte další tipy?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *