Outfitmania stylistické služby

Reference

Osobní styling

Milá Ireno, milujeme, s jakou pečlivostí se staráš o to, aby pro nás nakupování nebylo utrpením, ale zážitkem srovnatelným s nákupní scénou z filmu Pretty Woman. Samozřejmě máme na mysli až ten druhý pokus spojený s útratou nehorázně velké sumy peněz. A to je další z tvých kouzel, protože jsme s tebou nikdy nehoráznou sumu neutratili. Vždy dokážeš najít ten perfektně padnoucí kus oblečení, aniž bychom si ho odnášeli s obavou ho nosit. Nedávno jsi byla na naší svatbě. Během příprav jsme tě měli vedle sebe kdykoli šlo o nějakou část oblečení. Ani náš svatební den, jako náš host, si v sobě nedokázala potlačit lásku k módě a starala ses vytrvale o každičký detail našeho outfitu. Šatník se nám za dobu naší známosti výrazně obměnil, neprobíráme se v něm věcmi, které jsme koupili omylem a v jiné velikosti a oblékat se je radost už jenom proto, že máme pro každou příležitost co na výběr.

Děkujeme! Manželé Záluských

 

Oblékání a móda mě baví. Stejně tak mě baví minimalistický životní styl, v kterém věci slouží mě a ne já jim. Irenka mi pomohla geniálním způsobem obě tyto potřeby spojit. Můj šatník je teď o polovinu menší. Má mysl je teď při oblékání dvojnásobně klidnější. Za oblečení již neutrácím tolik jako dříve a přesto mám v šatně pocit dostatku a čerstvosti jako nikdy před tím. Spolupráce s Irenkou byla skvělým tréninkem nelpění na starém, vnitřní očistou duše a zážitkem plným radosti, který svým laskavým a akčním přístupem dokáže Irenka navodit od první chvíle setkání.

Larisa Francírková

 

Koncem loňského roku jsem nejen změnila zaměstnání, ale s pomocí Irči obnovila také můj šatník. Tato obměna prospěla nejen mé skříni, ale i mé duši, která s novými kousky úplně rozkvetla. Pár věcí mi zůstalo, naučila jsem se je kombinovat tak, že jsem sama byla překvapená, ale hlavně velmi spokojená. Uvědomila jsem si, že se lze oblékat „šik“ a svůdně a to nejen prostřednictvím krátkých sukní. Největší zalíbení jsem našla právě v delších sukních, které sice více zakrývají mé nožky, ale působí tím tak trochu tajemně a rafinovaně. S Irčou jsem i nadále v pravidelném kontaktu, pomáhá mi při našich společných nákupech, které jsou pak daleko efektivnější a levnější, jelikož nekoupím to, co pak následně vlastně ani nepotřebuji. Nutno dodat, že Irči přístup je velmi osobní a citlivý, díky její dlouholeté práci s lidmi. Její služby mohu s radostí doporučit.

Pavla Váňová

 

Za pár hodin jsem díky Ireně objevila skutečný potenciál svého šatníku a poprvé v životě měla pocit, že mám co na sebe! Našla jsem odvahu pustit se do kombinací, které by mě nenapadly, rozloučit se s kousky, které nelichotily mé postavě či věku a naopak svůj šatník obohatit o věci, kterých bych si sama nikdy v obchodě nevšimla. Od našeho setkání jsem obezřetnější v tom, co nakupuju, a přestala jsem tak zbytečně utrácet za věci, které poté buď nenosím nebo jich mám takových už tucet. Troufám si říct, že se mi tak investice do společné revize šatníku už několikrát vrátila!

Dagmar Suissa

 

So what can Irena tell a man who has worked in the clothing business for 30 years? Well actually a lot! It was such good fun going through my wardrobe, throwing out some old favorites, laughing at some of my purchase mistakes and getting some fantastic advise on trends, basics and accessories. Irena’s style of approach and knowledge was a perfect confidence booster and her encouragement to try a few new combinations appreciated. I now have a great wardrobe, a reference set of photos, more understanding of my style and a new purpose when buying. I will be back for more tips!

Jonathan Smith

Školení/Eventy

Ještě jednou jsem vám chtěla poděkovat za všechny naše studentky i kolegyně, které se zúčastnily vašich seminářů. My, dospělé účastnice, jsme především ocenily vaši profesionalitu, perfektně připravený program, který zahrnoval vše, co by se mladé slečny měly dovědět. naše studentky zaujala především možnost obléknout si celebritu, test na kombinaci stylů pro různé příležitosti a v neposlední řadě i vaše praktické rady z oblasti líčení, péče o sebe samu s důrazem na konkrétní typ. Přejeme vám všichni mnoho úspěchu ve vaší práci a budeme se těšit zase někdy na viděnou.
Za všechny spokojené
Draga Čermáková

open-gate-school
Dohodla jsem se s Irenou uspořádat menší event pro maminky naší školky Beruška. Celá akce byla ve velmi příjemné atmosféře a všechny jsme si to užily. Odnesly jsme si mnoho nových poznatků z oblasti módy a oblékání, které se dají okamžitě uplatnit v denním životě.
Jitka Tichá – majitelka školky Beruška
BERUŠKA logo black

 

Vážím si lidí, kteří následují hlas svého srdce, opustí teplé korporátní místečko a vydají se do neznáma za svým snem… Irena dělá svou práci s nadšením a přesvědčením o jejím přínosu, což je na první pohled znát. A je přitom velmi inspirativní. Po její prezentaci základů pánského stylu (na které byla i moje přítelkyně) jsem hned běžel koupit zásadní a klasické věci, které by správný muž měl mít v šatníku – neformální sako, bílé tričko, conversky nebo kvalitní džíny.

Zdeněk Hušek

 
V oblasti pánského oblékání se nepovažuji, díky oděvnímu vzdělání a praxi, za začátečníka, ale i tak jsem si Irenino školení velice užil a odnesl zajímavé postřehy. Nejen, díky její osobnosti a podání. Základy stylu v Irenině podání jsou jednoduché, pochopitelné, nikoho nikam netlačí a  nechá každého „najít sebe samého“, tak aby se cítil sám sebou.
Michal V. – vedoucí prodejny s pánskou konfekcí“

Poradenství

Paní Vokrojová  pracovala pro společnost Salamander na území České a Slovenské republiky jako externí konzultant přibližně jeden rok v letech 2015-2016. Její hlavní zodpovědností bylo zkvalitnění prodeje společně s marketingem a HR. Paní Vokrojová byla velice zodpovědná, cílevědomá, s velkým tahem na branku. Po dobu naší spolupráce jasně definovala, připravila a částečně i realizovala mnoho změn (nastavení nového platového systému, školení personálu na základě development center, nová orientace marketingu atd). Jejich hlavním cílem byl spokojenější a vstřícnější personál a tím pádem i lepší služba našim zákazníkům. Aktuálně jsou zbylé návrhy v běhu a pevně věřím, že je i právě díky minulé spolupráci s paní Vokrojovou zdárně zvládneme.

Ing. Jan Novák

Jednatel společnosti

logo-salamander

Irenu již znám mnoho let jako manželku svého dobrého kamaráda. V poslední době se na še cesty propojily i pracovně. Oba jsme odešli z původních zaměstnání a vydali se na cestu vlastního podnikání. Irena byla oproti mě o několik kroků dál. A proto mi dávalo smysl, poslechnout si její pohled na byznys. Její dlouholeté zkušenosti z maloobchodu jsou nedocenitelné. Má schopnost zabývat se opravdu důležitými věcmi a jít krůček po krůčku dál. Její přímý styl nemusí každému sedět, ale ve výsledku je to hrozně efektivní a nedochází ke zbytečným ztrátám času. A v jedné věci je opravdu jedinečná. Vždy dodrží to, na čem se domluvíme. Ať už časově nebo obsahově. Využití jejích zkušeností při vyjednávání s
dodavateli a dalšími externími spolupracovníky? Všem doporučuji. Jednání jsou díky ní vždy velice korektní, přímá, někdy tvrdá a vždy velice přátelská.  Spokojení nakonec odchází zástupci obou stran.

Marek Fremel

Firma Happy sport už pár let bojuje s poklesem prodeje lyžařského oblečení. Irena nám ukázala nové možnosti, jak textil na kamenných prodejnách dělat moderně a s větší šancí na úspěch u zákazníků. Dala naší nabídce textilu logiku a ukázala nám směr. Spolupráce s ní je vysoce profesionální a inspirativní. Jsme rádi, že jsme se mohli přiučit novým věcem.
logo2

 

Služby Outfitmania jsme využili při pořádání módní přehlídky s nevidomými modely a modelkami. Akce byla součástí oslav 5. narozenin Neviditelné výstavy v dubnu 2016.Chtěli jsme, aby přehlídka dopadla co nejlépe, proto jsme se při výběru oděvů, ladění doplňků, účesů a líčení obrátili na profesionály. Potvrzujeme velkou spokojenost s Outfitmanií – velmi rychle se prolomily bariéry mezi vidícími a nevidomými a prohlídka proba hladce. Všem modelům i modelkám to velmi slušelo a nedošlo k žádnému zádrhelu na molu ani během příprav.  Irenu a Šárku doporučujeme a rádi jejich služby využijeme i příště.

Rita Küű