BAZAAREK vol. 18 – sobota 14.října

Datum: 30.9.2023 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog

Poslední zářijový prodloužený víkend jsme s manželem plánovali trávit v naší oblíbené Itálii. Bohužel mé tělo a viróza rozhodlo jinak. A tak na odpočívání došlo, jen to nebylo s pohledem na moře, ale s čajem v posteli. Díky tomu jsem získala konečně čas na napsání tohoto článku o blížícím se 18. ročníku Bazaarku, který proběhne již 14. října.

Bazaarek bude opět na stejném místě v prostranství před Vinotékou u Zvoničky v Kolovratech v době mezi 10 a 16 hodinou. Jako vždy je pro vás připraven welcome drink a další pohoštění budete mít v nabídce místní vinotéky. Můžete se těšit na opravdu krásné kousky za bombastické ceny. Ačkoli se všude zdražuje, na BAZAARKU se vám to nestane. A abyste měli představu jak krásné kousky zde najdete, přidávám dvě fotky mých starších úlovků. První je kožená bunda Massimo Dutti, kdy běžná cena v obchodě je 8000,- a já ji mám za 1000,-.

Druhý je tento super skvělý oversized žlutý svetr, který jsem pořídila za 400,- a dokonce vím, že byl od mé milé jmenovkyně Irenky. To je jedno z mnoha poslání Bazaarku. Dávat nový život věcem, které někomu doma leží ladem a přitom skvěle mohou druhému sloužit. Dalším významným posláním je podpora SPOLEČNOSTI DUHA. Prodávající věnují část svého výtěžku na podporu DUHY a i vy můžete přímo na místě přispět nebo nově společně s námi vydražit tenisky, které malovali právě klienti DUHY s mentálním postižením.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří této mé kdysi poměrně malé a naivní akci propadli, aby z ní mohl být dnes tak úspěšný event přinášející radost na mnoho míst. Čekají mě poslední dodávky věcí na necenění k prodeji. Není už v mých silách vám dávat fotky na sociální sítě jaké bomba záležitosti tam budou, ale věřte, že budou. Něco malinko najdete TADY v události  na Facebooku, kde i budeme přispívat s detaily o přípravách. Pokud chcete vědět více, přidejte se k ní.

Moc se na vás celý tým společně s DUHOU a Vinotékou u Zvoničky těšíme. I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *