INSPO: 2017 WAS FULL OF SUPRISES

Datum: 29.12.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion

Konec roku přirozeně vyvolává zamyšlení na tím, jaký vlastně byl. Pokud bych ho měla vystihnout jednou větou, zněla by asi takto: 2017 byl rok plný překvapení. Ta se zrodila velmi v oblasti mých přátel a rodiny. Jak už to v životě bývá, o jednu dobrou kamarádku jsem přišla. Ale její odchod otevřel prostor stávajícím a nové. Soni Ty víš, že jo……

Potkala jsem velmi inspirativní módní osobnosti.

S nimi přichází i nová inspirace a naplnění v převážně v pracovní oblasti, na kterou se moc těším. Bohužel nepříjemnou novinkou byl těžký úraz mojí mamky, která zvládla operaci báječně a nyní zodpovědně rehabilituje. Já jsem si při tom příšerném listopadu a prosinci uvědomila jak báječnou mám sestru. Společně jsem to s celou rodinou skvěle zvládli.

Mohla jsem být u začátku kariéry skvělé malířky Janky Letkové.

Home dekor je rozhodně novou vášní.

Dalším překvapením byla oblast home dekoru, která od ledna naplula do mého života. Bláhově jsem se domnívala, že mi tato spolupráce pomůže stabilizovat příjmy v podnikání. Pravdou je, že velkou část toho co jsem vydělala, jsem opět do úžasných bytových doplňků opět vložila a zútulnila nám tím náš dům. Také jsem poznala mnoho skvělých lidí a nových koutů Evropy.

Léto bylo báječné a plné slunce.

Narostly mi vlasy a já vůbec nevím co s nimi. A tak jedno z předsevzetí do příští roku bude si vyčlenit alespoň o 5 minut více na ranní úpravu svého porostu.

 

 

Splnil se mi můj Gucci sen.

Na Black Friday jsem se po mnoha letech konečně odhodlala a pořídila si MacBook. Aktuálně se cítím jako začátečník po autoškole, kterou absolvoval ve starší  Fabii v manuálu.  Doma jako překvapení měl připravený nový Mercedes v automatu. Ten však zdárně stojí v garáži, neboť ho neumí nastartovat.

Školili jsme v rámci Outfitmania školení stylu a přednášeli firmám jak o život.

Společně se Salon Kolovraty jsme si užili tradiční BAZAAREK.

Při osobním stylingu a školení jsem potkala mnoho úžasných klientek/klientů, kterým bych chtěla poděkovat. Děkuji moc za vaši podporu a zpětnou vazbu, kterou mi dáváte. Díky vám si žiji svůj sen a mohu dělat práci, která dělá ostatní šťastnějšími.

Bylo toho v letošním roce 2017 opravdu mnoho co mě bavilo a naplňovalo. Pokud se náhodou stalo, že něco nebylo to pravé a ideální, vytvořilo to výzvu a ukázalo cestu kam v tom roce příštím.  A že toho mám již nyní mnoho naplánováno.

2018 co mě nového čeká?

Spolupráce se skvělou kamarádkou Markétou Kopeckou  na její nové kolekci.

V rámci home dekoru představení nové italské značky EDG na českém trhu.

Lednové školení dámského stylu Outfitmania.

Úplně nové webové stránky Outfitmania.

 

Vím, že jsem se tentokrát trochu rozepsala, ale rok je prostě dlouhá doba. Vám přeji ať ho završíte skvělou oslavou a do Nového roku 2018 vstoupíte tou správnou nohou.

Vaše Irena

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *