INSPO: AUGUST FAVORITES

Datum: 27.8.2015 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

IMG_4896edited

Srpen jsem strávila překvapivě velmi pracovně, kromě několika krásných a velmi horkých dnů na Moravě. Při svých pracovních cestách a pochůzkách po obchodech jsem se občas neubránila výprodejům a pořídila si pár skvostů do šatníku. Tím fyzicky největším je kožená bunda z Manga. Je úchvatná a já se moc těším na ochlazení, abych si ji mohla začít užívat. Dále jsem náhodně v Pietro Filipi outletu pořídila vlněnou jezdeckou čepici leopardího vzoru. Má zvířecí sbírka se ještě rozšířila. Hned o pár obchodů vedle v Nextu  jsem nemohla nechat tyto nude baleríny. Dělají krásnou dámskou nožku.

Jelikož jsem za celé prázdniny navštívila „Dům u bílého pelikána“ pouze jednou, moc mi jeho atmosféra a vůně chybí. To se však brzo změní, jelikož 11.9. máme školení pánského  a 13.9. školení dámského stylu. Už nyní se na vás i toto místo moc těšíme. Do té doby se snažím náš domov neustále osvěžovat bytovými parfémy zde zakoupenými. Asi jsem tím trochu zbytku rodiny otravná, ale prozatím tiše trpí.

V neposlední řadě nemohu opomenout se podělit o třetí díl mé oblíbené četby Hotel v Paříži. Je to francouzská odveta na Padesát odstínů šedi. Za sebe mohu říci, že je mnohem barvitější a pikantnější. Pokud máte rády tento žánr, vřele doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *