INSPO: BALL SEASON

Datum: 11.1.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

the-oscars-red-carpet-looks-everyone-is-talking-about-1730511-640x0c

K zimnímu období společně s radovánky na sněhu neodmyslitelně patří i plesová sezóna. Je to jeden z mála momentů, kdy se my ženy můžeme cítit jako popelky. Jelikož to však bývá pro většinu z nás poměrně stresující záležitost, pokusily jsme se pro vás nachystat malý manuál jak na to.

BALMAIN MEN'S SHOW SS17 PARIS

  1. Pro ženy platí pravidlo dlouhých šatů a ideálně otevřených sandálků. To že se po dlouhou róbu nenosí punčocháče, snad již není třeba zdůrazňovat. Do ruky patří malinká kabelka. Tak akorát na rtěnku, drobné a kreditní kartu.
  2. Pro muže platí jednoznačná nutnost dobře padnoucího smokingu s motýlkem a smokingovou košilí.

090716-bella-hadid-lead

3. Při výběru šatů mějte na paměti, že méně občas bývá více. Také nepodceňujte přípravu. Pokud se rozhodnete nechat si šaty ušít od designéra na míru, výroba potrvá minimálně 4 – 6 týdnů. S jistotou vám budou sedět a nikoho večer ve stejných nepotkáte. Jestli však dostanete pozvánku na poslední chvíli, naštěstí existují dnes již skvělé půjčovny jako je SOLINE, kde se můžete kompletně na daný večer vybavit.

2016-sag-awards-best-dressed-brie-larson-more-1640965-1454235374-640x0c

4. Přestože všechny nevlastníme rozměry a věk modelek, nemusíme hned házet flintu do žita. Pokud si necháte odborně pomoci, můžete si tento večer užít pod sprchou obdivných komplimentů. Každá si zasloužíme být krásná.

1619d0296bc37c6ca5885f51cbb22c87

Zdroj: whowhatwear.co.uk, instyle.com, pinterest        

5. Oblečení je jen jedno z puzzle celé skládanky. Nechte se alespoň tentokrát hýčkat rukami make-up artistů, manikérů, hair stylistů či kadeřníků. Věřte, že za každou celebritou na červeném koberci stojí několik hodin práce mnoha odborníků.

Já si právě dnes jdu vybírat látku za své šaty pro únorový ples, které mi šije Markéta Kopecká. Už se těším, jak si je v únoru vynesu.

Držíme palce, ať si letošní plesy opravdu užijete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *