INSPO: Co mě/vás čeká a nemine

Datum: 9.9.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Začátkem září nepřichází jen školní povinnosti. V módě přichází nová sezóna a k ní se pojí mnoho aktivit. Konem srpna jsem si mohla v ateliéru ustlat. Točili jsme tolik videí, že jsem nevěděla co je za den v týdnu. Snažili jsme si udělat trochu rezervu, protože září a říjen jsou kabinky v obchodech mým druhým domovem. Tak se na mě nezlobte, že nestíhám nafotit žádný svůj outfit. Ale nahatá nechodím. Důkazy o tom určitě najdete na instagramu.

Do té doby se můžete případně nechat inspirovat videi na PROŽENY.CZ. Když nenatáčím, fotím pro časopisy, třídím vaše šatníky, školím nebo s vámi nakupuji. Zbylý čas (chápej ten na úkor spánku) trávím přípravami akcí na září a říjen. Čeká mě/ vás tolik skělých věcí, že už nejsme schopna to v sobě dusit a musí to ven. Vemte diáře a poznačte si termíny!!!!

 

18. září  –  PODZIMNÍ RESTART SE VŠÍM VŠUDY: společně se Soňou ( píše vám inspirace na blog o bytovém designu) a Magdalenou Mikulandovou (obornice na výživu) vám chceme předat novinky z našich oborů, abyste se lépe připravily na nadcházející podzim. Vstup je ZDARMA. Je to náš dárek pro vás. Jen se rychle přihlaste přes událost na FB-TADY. Kapacita je omezená.

21. a 22. září – NÁKUPY V TEZYO OLYMPIA BRNO: pokud jste z Brna a okolí, budu vám v tyto dny od 14 do 19 hodin k ruce při výběru nových bot. To abyste šláply do nové sezóny stylově.

5.října – ŠKOLENÍ DÁMSKÉHO STYLU: díky vašim častým dotazům, kdy bude další workshop osobního stylu, mohu konečně říct nové datum. Už teď vím, že další bude až příští rok kvůli mé vytíženosti. Pokud máte zájem, veškeré informace o ceně a obsahu najdete na webu v sekci školení ZDE. Jestli vás zajímá, jak takový den probíhá, můžete si přečíst jednu z mnoha reportáží.

12. a 13. října – NÁKUPY V TEZYO OC CHODOV PRAHA: obdobně jako v září v Brně vám budu k dispozici i v Praze. Věřím, že kromě mé osoby přichystá Tezyo i nějaký zajímavý bonus v podobě slevy na nákup.

19. října – BAZAAREK: pokud mé síly vydrží, budu se na vás všechny těšit na novém místě v centru Prahy – obchod MINT ve Slezské ulici (hned vedle zadního vchodu do Vinohradského pavilonu). Přestože jsem pyšná na naši „vesničku“, bylo třeba akci posunout blíž do centra dění. Ale vše ostatní zůstává a naopak se ještě něco nového navíc chystá. Opět svým prodejem budete podporovat dobrou věc pro SPOLEČNOST DUHA. Jen prostory jsou menší a budu muset vaše věci víc třídit, abychom se vešli.

Tímto jsem se některým z vás také chtěla omluvit za omezenou kapacitu svého diáře (září už mám totálně plné), když voláte s nákupy a šatníky. Snad jsem si vytvořila malé alibi….

1 komentář

  1. …. a kdy tě uvidím doma, ženo má jedinečná? Ptám se, abych si to mohl poznamenat do diáře :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *