INSPO: CZECH DESIGN

Datum: 10.12.2015 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

CFD_logo_ok_transpare nt

Čím déle v módě působím, tím více inklinuji ke kvalitě a originalitě. Navíc se ve mě probudil patriotismus, a proto mé kroky a zájem o českou módu a design vzrůstá. Ráda si obléknu něco výjimečného a ještě navíc vytvořeného od člověka, s kterým se vnitřně ztotožním. Pokud na tom jste stejně, doufám, že vás zaujme toto krátké představení mých aktuálních favoritů.

Eva Brzáková

evabrzakovafoto

Eva Brzáková 2

Eva studovala módní návrhářství v Praze a Berlíně. V kolekcích, které vytváří pod značkou e-be  často najdete asymetrii. Velmi mě baví její rafinované pojetí ženskosti. Zbožňuji její kabáty, jak jste již mohli vidět sami zde. Evy modely lze zakoupit v La Gellery Novesta.

Lukáš Macháček

LV

bAGÁROVÁ1

Lukáš se kromě navrhování věnuje i stylingu a je bývalý model. Jeho velmi pohodlné až sportovní módy se projevuje v kolekcích pro muže i ženy. Svou tvorbu spojil s fotbalistou Lukášem Váchou pod značkou LV6. Dámské modely může často vidět na Monice Bagárové. Lukáše modely prodává M-Concept nebo JINEYLEVEL.

Jakub Polanka

5601291-jakub-polanka

603474_10151191462856111_1964542343_n

Jakub studoval v Paříži, kde i stále střídavě s Prahou pobývá.  Se Šárkou pro něj obě máme velkou slabost. Určitě je to i tím, že jsme se s ním osobně prvně potkaly před 3 roky, když jsme samy styling studovaly. Dodnes nám zní v uších jeho přednáška s návodem, jak využít cokoli k přepásání a docílením tak ženské siluety.  Jakuba modely lze zakoupit taktéž  v La Gellery Novesta.

Zdroj fotografií: web a facebook jednotlivých návrhářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *