INSPO: HOME DECORATION

Datum: 24.3.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Home

image-proxy

Prozatím jsem se vám příliš nesvěřovala se svou od ledna novou spoluprací, která není přímo v módě. Jsem neskutečně nadšena, že mohu být v přímém kontaktu s takovými home deco značkami jako je Sia a Riverdale. Sia je po mnoha desítek let slavná svými umělými květinami. Do této doby jsem netušila, že může umělá květina vypadat stejně nebo ještě lépe nežli živá. Riverdale je holandská značka, která mě okouzlila drobným nábytkem a hlavně lucernami.

Chápete tedy, že moje nadšení se musí promítnout i do zařízení našeho domu. Snažíme se to postupně na svého muže dávkovat, jelikož kvalita a design má svou cenu. Ale první květiny již u nás doma přistály a zbylé by měly příští týden. Konečně mi neuvadnou. Ještě před létem bych nám chtěla nadělit motýlí kožené křeslo s odkládacím stolkem do obýváku. A letní večerní posedávání na zahradě se bez stylových luceren rozhodně neobejde.

Tak nevím jaké  nové outfity vám budu ukazovat, protože veškeré finance půjdou rozhodně tímto směrem. Ale své oblečení řeším často. Teď se pokusím dopřát vylepšený look našemu domovu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *