INSPO: IRENA AUTUMN WISH LIST

Datum: 9.11.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Celý podzim mám v hlavně hned několik nenaplněných přání. Měla jsem jasnou představu, jak vám je zde sdělím. Avšak po událostech posledních dvou dní, mi má materiální přání přijdou natolik nicotná, že vůbec nevím jak na to. Ale vím, že občasné malé radosti pomohou vylepšit náladu. Tak to zkusím.

Tím pro mě aktuálně nejdůležitější kouskem je nový počítač. O MacBooku uvažuji již přibližně dva roky. Přestože telefon i tablet mám jablko, u počítače jsem byla zapřísáhlý „písíčkář“. Ale čas na změnu dozrál.  Nejdříve jsem toužila po MacBook Air, ale nakonec zvítězil menší a novější bratříček MacBook 12 ve zlaté barvě. Jestli ho nestihnu pořídit v listopadu, tak moc prosím Ježíšku, já byl opravdu hodná….

Jako správná fashion holka potřebuji s příchodem podzimu několik nových kousků. Nečekejte žádné velké výstřelky.

Ráda bych hladké černé kožené kalhoty. Stále hledám ty pravé, aby 100%ně seděly a tyto z HM Premiové kolekce jsou super. V kombinaci s kašmírovým svetrem budou mou zimní uniformou. Proto bych také do své sbírky kvalitních svetrů ráda přidala ještě růžový opět z HM.

Jakmile začnou teploty klesat k 5ti stupňům Celsia, potřebuji čepici a rukavice. Chtěla jsem trochu rozsvítit své tmavé zimní outfity něčím barevným, proto mě zaujala tato světle modrá kombinace z Orsay.

Poslední dvě přání jsem objevila v nové obuvi Tezyo, která nedávno otevřela svou druhou prodejnu v Čechách na Chodově (první byla v Brně Olympii). Měla jsem již půjčených několik párů bot na focení z jejich značky Epica. Tyto šněrovací se mi vůbec nechtěly zpět vracet. K tomu jsem zde objevila skvělou koženou metalickou kabelku, která bude super v pošmourných dnech.

Pokud bych jako Arabela měla kouzelný prsten a mohla splnit jedno přání, udělala bych vše proto, aby se moje mamka uzdravila a vrátila nám zpět domů z nemocnice. Moc mi a nám všem chybíš………………

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *