INSPO: LEDNOVÉ ŠKOLENÍ STYLU

Datum: 3.12.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Aktuálně všichni myslíme na vrcholící vánoční přípravy. Vypadá to, že je stále hodně času, ale v reálu není. Ve středu přijde Mikuláš a poté nastává smršť nákupů a pečení. Většinou se všichni totálně zničíme pro těch pár dní volna od 24. prosince do 2. ledna. Jsem na tom úplně stejně, a proto veškeré přípravy na leden chystám už teď. Mnoho s vás se mi ozývalo s dotazem, kdy bude další školení dámského stylu, protože jste se nemohly zůčastnit toho minulého. Tak tady ho máte. Další školení bude v sobotu 26. ledna. Nechci vyvolávat paniku, ale jž teď je víc jak z poloviny zaplněné. Takže pokud přemýšlíte, moc neváhejte. 

Vždy jsou tyto dny ve vaší společnosti pro mě výjimečné. O to víc si vážím vaší zpětné vazby, která potvrzuje, že to cítíte podobně. Tak se nechte do té ženské atmosféry  plné stylu a módy trochu natáhnout skrz článek z posledního školení na blogu TADY.

Pokud byste chtěli tento báječný celodenní workshop zprostředkovat jako dárek někomu jinému, můžete využít dárkové vouchery, které si objednáte přímo na webu ZDE.

Přeji krásný začátek adventu. I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *