INSPO: MEN STYLE ICON

Datum: 6.5.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

 

David Gandy 3 new

Dnešní článek je svým způsobem výjimečný. I když náš blog patří ženám, naší prací i zálibou je oblékání mužů. Proto i my se necháváme inspirovat pánskými ikonami dnešní doby. A protože víme, že nás sleduje i mužská populace a hlavně naše čtenářky mají velký vliv na to co mají jejich partneři v šatníku, dovolily jsem si ukázat tři naše nejzásadnější IT-MAN.

David Gandy – britský model, původně spodního prádla, se proslavil svou nebývale sportovní postavou. Před dvěma roky se společností  Marks and Spencer představil vlastní kolekci spodního prádla. Dále má svůj blog pro britský Vogue a GQ. Jeho styl by se dal popsat jako pravý anglický gentleman, protože ho často uvidíte v obleku ideálně ještě s vestičkou.

Kanye West 3x

Druhou velmi výraznou osobou ovlivňující pánský styl je bez pochyby Kanye West. Tento americký zpěvák, rapper a producent je současně manželem osobnosti, známé pro své nepřehlédnutelné pozadí – Kim Kardasian. Kanye preferuje sportovní styl a jeho uniformou bývají džíny s bundou  (koženou/bomberem). Asi i proto vytvořil svou vlastní kolekci pro Adidas originals.

Nick Wooster 3x

Posledním mužem, na kterého bychom vás rády upozornily je Nick Wooster.  On sám je velmi zásadní módní osobnost, s neuvěřitelnými zkušenostmi v této branži. Pracoval pro mnoho značek, jako například CK, Barneis, Ralph Lauren a naposledy Nieman Marcus jako fashion director. K jeho jménu lze přidat bezpochyby dovětek – trend setter. Láme zajeté pravidla a vytváří nové pohledy na kombinace. A navíc je ukázkou, že není třeba svůj věk brát příliš vážně.

Kdo z pánského stylu oblékání zaujal vás? Podělte se o své „muže“ s námi.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *