INSPO: MOUNTAIN TRIP

Datum: 21.12.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Travel

skiing

Ježíšek je za dveřmi a s ním i velká část z nás odjíždí na hory. Není nad to si vychutnat vánoční čas na sněhu. Ať již zde trávíte čas aktivně na sjezdovkách, chůzí na běžkách, jízdou na saních, nebo jen postáváním s teplým drinkem u baru, není jedno do čeho se obléknete. Většinou vnímáme minimálně potřebu kvalitního materiálu, abychom se ochránili před nepřízní počasí. Zaplať pánbůh již je v Čechách nebo na netu možné pořídit kvalitní a pěkné věci, abychom se mohli cítit dobře i při hrátkách na sněhu.

Co se týká oblečení nenechám dopustit na rakouskou značku SPORTALM. Je neskutečně ženská. Pokud máte raději šik střídmost, určitě vás zaujme italský COLMAR. Jestli jste zastánci free ridingu nebo preferujete snowboard, podívejte se na zatím ještě příliš neprofláknutý holandský REHALL.  Jsou cenově přístupnější. Mají skvělou dětskou kolekci a druhou vrstvu. Není nic horší, když má žena super bundu a pak se svlékne do odporného thermo prádla. Nic proti němu, jen by mělo vypadat.

Ze zbylých doplňků jsou pro mě nejdůležitější teplé boty. Nesnáším, když mi promrzají nohy. Proto sahám po  SNOWBOOTS. Za sebe mám raději tyto nižší. Nepřipadám si v nich jak sněhulák. A již mají protiskluzové podrážky.

V neposlední řadě nemohu opomenout helmu a brýle. Já i za super počasí jezdím v lyžařských od SMITH. Své oblíbené sluneční RAY BAN nosím jen mimo sjezdovku.

Užijte si hory. Třeba se někde na sněhu potkáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *