INSPO: MULES OBSETION

Datum: 10.5.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

4babddd4404c91f3e0d3a0d2b5dd40c6

Pokud mě v letošním roce nějaký trend kousek opravdu dostal, budou to „pantofle- mules“. Ideálně bych byla ráda majitelem těch od Gucci. Prozatím si však vystačím s levnější variantou. S těmito nazováky  vypadá i obyčejný outfit velmi neobyčejně. Tak pokud byste si měli pořídit letošní jaro jen jedny boty, budou určitě tou správnou volbou. A jestli řešíte jaké, měla jsem podobné dilema. Černé jsou klasika, ale raději jsem dala přednost barevným. Černá ve mně evokuje špatné počasí, kterého mám právě dost. Proto jsem si pořídila velmi hravé citronové od Hoegl. Mules 2

Pokusila jsem si jich pro vás pár cenově dostupnějších vytypovat. Tak mi mě pak zajímalo, které jste pořídili. Moc pěkné má Mango, Zara a Beltissimo. Já však nedám dopustit na Hoegl. Určitě vám své „citronky“ brzy ukážu.

83033605_99

pruhované a růžové Mango, tmavé s výšivkou a tvídové Zara, 

Komentáře: 2

  1. Tak to je vtipné. Jsem na delsi dobu ve vídni a dnes jsem se po praci procházela po maria hilfer strasse. take me zaujala citronova vyloha u hoegla. Nevedela jsem co se mi líbí víc zda boty kabelka nebo šátek…pro dnešek jsem skončila jen u citrónové zmrzliny… zatím:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *