INSPO: OUTFIT NA JEŽÍŠKA

Datum: 21.12.2018 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

Do Ježíška jsou to jen 3 dny. Vím to přesně, protože naše děti (hlavně dcera) počítají dny a téměř i hodiny, kdy konečně dostanou všechny vytoužené dárky. Mám pocit, že my všichni dospěláci se do té doby totálně udřeme. Nakoupit dárky, upéct cukroví, zabalit dárky, připravit ten nejlepší bramborový salát, obalit kapry nebo řízky a tak dále a tak dále. My ženy navíc řešíme, aby všichni byli přespokojeni a až v neposlední řadě myslíme na sebe. Nakonec nám na minutu před akcí dojde, že vůbec netušíme co si pro ty nejkrásnější chvíle v roce vzít na sebe. Proto jsem pro vás nachystala tuto malou inspiraci, abyste neskončili jen u klasických malých černých šatů. Je to rozhodně nadčasová klasika, ale přeci jen pro takovou příležitost trochu nuda.

Jednou z možností je trochu se blýsknout. Aktuálně jsou velmi trendy různé pajetkové variace. Je na vás, zda sáhnete po sukni, topu nebo celých šatech. Určitě budete nepřehlédnutelné. Jen pozor na fakt, že tento materiál má tendenci rozšiřovat. Proto zvažujte správnou partii, kde ho využijete, abyste si zbytečně neuškodili.

Pohodlí si určitě dopřejete overalem. Je skvělý pro ženy, které nemají v daný okamžik chuť na odhalené nohy. Variant je aktuálně na trhnu mnoho. Menší postavy by měly raději sáhnout po užších nohavicích, aby je ty širší nezarážely do země. Jedinou nevýhodou bývá menší praktičnost při svlékání. Možná budete potřebovat pomocníka na zapínání.

Červená je klasika. Nejenže je to barva Vánoc samotných, ale je navíc velmi ženská. Jen pozor na správnou volbu odstínu. Jasnější tóny až do oranžové jsou ideální pro blondýnky. Naopak tmavší winter berries jsou skvělé pro brunetky.

Poslední doporučení je i mou osobní volbou. Není žádnou novinkou v módním světě. S dámským smokingem přišel již dávno Yves Saint Laurent. Přestože je to pánský prvek, může působit velmi sexy. Doufám, že vám těchto pár rad pomůže ve snadnějším rozhodováním. Ale pokud nebudete stíhat, nejdůležitější je stejně pohoda. Proto bych vám chtěla popřát báječné a hlavně pohodové Vánoce. Já plánuji klid s rodinou a především nicnedělání. I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *