INSPO: PINK SPRING

Datum: 17.3.2017 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

2701201098_2_1_1

Šárka vám v minulém článku přiblížila některé jarní trendy. Dalším výrazným je růžová barva. To je něco pro mě. V pudrovém provedení ji zbožňuji. Standardně u mě najdete trička, svetry, mikinu a kabát v této barvě. Ale jelikož má posedlost nabrala vyšší obrátky, musela jsem si pořídit tyto dva nové kousky.

Sneakery s mašlí ze Zary jsem měla vytypované již od konce ledna. Nakonec jsem si pořídila na služební cestě ve Franfurtu a dobře jsem udělala. V Čechách jsem je již neviděla. Přiznám se, že botám ze Zary moc nefandím. Vždy vypadají skvěle do momentu  prvního kroku. To ale není případ těchto. Jsou jak bačkůrky a vždy když si je vezmu, tak si okolí neodpustí nějaký komentář. Zatím samý pozitivní.

hmprod

Druhou růžovou koupí byly tyto midi košilové šaty z HM. Ty volánky na nich jsou v reálu moc vtipné. Již jsem je otestovala v kombinaci s koženým křivákem a boty na podpatku. Těším se jak je vynosím s teniskami.

 Doufám, že tím mé růžové nákupy končí. Nebo hrozí riziko, že budu mít víc barbínovského oblečení nežli naše pětiletá dcera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *