INSPO: SPRING BEAUTY TYPES

Datum: 17.2.2016 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Inspo

Beauty types

Stále v kalendářích máme únor, ale teploty často připomínají spíše jaro nežli zimu. I proto jsem začala pošilhávat kromě jarních kolekcí oblečení a bot, i po novinkách v oblasti make-upu. Rádcem mi byla, tak jako již poněkolikáté, naše kamarádka Jana. Můj obličej po zimě potřebuje vzpruhu v podobě projasnění.

Prvním typem je korektor kruhů a vrásek okolo očí. Již jsem vyzkoušela různé druhy od několika značek. Většinou byl těžké konzistence a v jednom odstínu, který úplně neseděl. A co více když ráno mé vrásky zakryl, odpoledne se do nich spíše vpil a zvýraznil je. Tento od YSL je lehký a v odstínu č. 2 perfektně sedí k bavě mé pleti. A hlavně, odpoledne stále super kryje .

Druhou novinkou v mém denním make-upu jsou „kostičky“ od Lancome. Je to skvělý multifunkční bronzer, který používám jako tvářenku, oční stíny, tak i na celkové projasnění a vystínování obličeje. Baví mě i balení samotné v kovové krabičce. Kromě rad od Jany, jsem využila i návod na použití od Lisy Eldridge. Tak pokud by o koupi přemýšlíte, podívejte se ZDE jak na to.

Jani, díky moc za rady a držím palce v novém působišti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *