INSPO: SPRING TRENDS – BÉŽOVÁ

Datum: 28.2.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

Slibovaný soubor článků k jarním trendu startuji pro mě asi tím nejjemněším a myslím si, že i nejnadčasovějším. Přestože základní béžová nikdy z šatníku neodešla a ani neodejde, letos jí uvíte mnohem víc. Ideální je se do ní obléct od hlavy až k patě. Přehlídková mola přinesla inspiraci, kterou už můžete vidět v ulicích měst.

Zdroj: whowhatwear.co.uk

Kromě sak, kalhot, kabátů se béžová dostala nově na denim. Osobně jsem si již džínovou bundu a džíny v této barvě pořídila. Za mě monochromatických outfit v této barvě je prostě bomba, která navíc u zralé ženy, za kterou se považuji, dodá mladistvý look.

Zdroj: whowhatwear.co.uk

Pokud přeci jen nechcet zůstat jen v béžové, můžete ji kombinovat ideálně s bílou, světle šedou nebo odvážnější s neonkami. Ty jsou dalším trendem sezóny, na který vám určitě další článek připravím. Aby trend nezůstal u něčeho na to se jen kouká, mám pro vás výběr za mě „must have“ právě v béžové, které jsou aktulně v běžných obchodech.

Zdroj: web firem

Prvním co mě zaujalo je kožené kratší sáčko v Mangu. Moc se mi líbí právě ze zadu a díky své délce je právě super pro menší postavy. Bohužel je dostupné jen online. Ale v Mangu funguje případné vrácení na obchodech a pokud platíte kartou vrátí peníze zpět do 5 pracovních dnů. Tak se není čeho bát. Druhou bombou, kterou nutně potřebuji je dlouhý kabát z Lindexu. Neskutečně mi připomíná outfit Kim Basinger z filmu 9 a 1/2 týdne. Vím, že je to film starý víc jak 30 let a možná většina z vás ho neviděla. Ale jestli chcete vidět tu nejlepší módu 80tých let, tak to ho zařaďte do své videotéky. Minimalistický COS netřeba představovat. A svetry opravdu umí. Zimní kolece Vagabond mě dostala, bohužel i mou peněženku. Jarní jde ve stejném duchu. Zatím odolávám, ale bojím se bojím, že jak sundám ponožky tyto nazouváky budu muset mít.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *