INSPO: SPRING TRENDS – ŠÁTKOVÝ POTISK

Datum: 20.3.2019 Autor: Irena Vokrojová Kategorie: Blog, Fashion, Inspo

Jeden z nejvíce „ženských“ a sexy trendů aktuální sezóny jsou bezesporu potisky šátkových vzorů. Jsem přesvědčená, že ho budou v létě plné pláže a dovolenkové destinace. Pokud bych si mohla vybrat jen jeden kousek do svého šatníku z letošních novinek, určitě to budou volné vlající šaty v tohoto stylu.

Poslední dobou v módě kolem sebe vnímám velké množství minimalistů. Bílá, černá, denim, béžová, šedá jsou ideální pro základ šatníku, ale nemusí to být jen o nich. Chce to jen odvahu. A přesně o tom tento trend je. Pokud se obléknete do šátkového vzoru, budete rozhodně k nepřehlédnutí.

Jen myslete na to, že potisky mohou opticky přidávat. Proto zvažujte jaký kousek si pořídit. Dopořučovala bych šaty, volné sukně nebo blůzy. S dalšími doplňky to již raději moc nepřehánějte. Vzory jako takové se mají moc rády s denimem a nejinak je to i v tomto případě. Dejte přes šaty džínovou bundu, nebo k topu džínové šortky, abyste dosáhla mladistvějšíh dojmu. Pokud se ale do města na „šátky“ necítíte, popřemýšlejte o třeba maxišatech na pláž.

Jelikož jsem milovníkem potisků, již pár kousků v podobě šatů a kimon v šatníku mám několik sezón. Přesto mám vyhlédnuté své favority. Maxišaty z French Connection. Jsou velmi podobné mým oblíbeným z Říma. Ale tyto mají světlejší/odvážnější barvy. Šaty ještě zvažuji, ale určitě nutně potřebuji novou „veselou“ halenku. Líbí se mi zavinovací z HM. Bude skvěle sedět na větší prsa a zvýrazní pas. Tak uvidím, jestli bude fungova na ty má „neprsa“. Těm určitě sedne  druhý tip halenky z Lindexu. Mám ji v hlavě nastylovanou s bílými džínami a bílými teniskami při procházce kvetoucím sadem. Třeba z toho bude outift na blog…..

Doufám, že vám článek dodal odvahu a pustíte se společně se mnou do šátků, abychom ty naše šedé ulice trochu obarvili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *